У Хмельницькому влада частково фінансуватиме лічильники тепла і утеплення будинків

Мешканці багатоповерхівок Хмельницького, котрі бажають встановити у будинку лічильник тепла чи утеплити стіни, можуть отримати допомогу з міського бюджету.

Про це заявив виконуючий обов’язки міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський під час презентації Реанімаційного пакету реформ у середу.

За його словами, мешканцям більше не доведеться платити за розробку технічної документації та встановлення лічильників тепла. Ці витрати візьме на себе міська влада за умови, що власники квартир придбають лічильник своїм коштом.

При утепленні будинку передбачено фінансування 50х50. Якщо мешканці готові оплатити половину вартості, решту виділить міська влада.

Щоб взяти участь у цих програмах, власники квартир певного будинку повинні надати письмову заяву до відділу роботи зі зверненнями громадян Хмельницької міської ради. В заяві вони мають гарантувати, що зберуть необхідні кошти зі свого боку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. У Хмельницькому ця програма є вже 2 роки.
    Скільки будинків утеплили за цей час? Відповідь: НУЛЬ!
    це результати роботи місцевої влади. пусті балачки, а результат нульовий.

  2. Цей олух лисий Чернілевський. елементарного не знає… Ця програма давно діє, тільке ні жодна людина нічого ще не виходила…. Хай би краще ці два виродка Шрекообразний-Чернілевський і Капура-недоумок, призентують схеми і об’єкти через які обкрадають місто та всіх людей….!!!!

  3. Даааа приїхали на велосипедах в раду а їздять на мерсах і Ауді. Вони думають що цей безпрєдєл безслідно пройде і вони будуть не наказані, помиляються…!!!!! Корона у цього яйцеобразного на цвяхах прибита на голові, це тимчасово. Все злетить!

  4. 33 канал молодцы, начали открывать завесу безпридела Чернилевского, и манию величия этого клоуна…. Это только начало…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.