Прокуратура вимагає повернення у комунальну власність двох закладів відпочинку, придбаних за 1 млн. грн Прокуратура вимагає повернення у комунальну власність двох закладів відпочинку, придбаних за 1 млн. грн

Прокуратурою Хмельницької області виявлено порушення законодавства при проведенні аукціону з реалізації об’єктів комунальної власності. Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, йдеться… Далі »

Кто ответит за трагедию в Лезнево? Кто ответит за трагедию в Лезнево?

Город Хмельницкий. Трагедия 11.06.2014 с автобусом ПАЗ маршрут №9 “Примакова-Лезнево 2”. Погибло 2 пассажира, более 30 травмированыВодитель – виноват. Виноват… Далі »

Цьогоріч Кам’янець-Подільський не буде “останньою столицею” Цьогоріч Кам’янець-Подільський не буде “останньою столицею”

Один з найвідоміших історичних фестивалів “Остання столиця”, присвячений подіям Визвольних змагань 1917-21 років,  цього року не відбудеться у Кам’янець-Подільському. Про… Далі »

Хто і як “поправляє” здоров’я у районному оздоровчому таборі «Надія» (коментар) Хто і як “поправляє” здоров’я у районному оздоровчому таборі «Надія» (коментар)

Редакція НГП друкує статтю з газети «Прибузька зоря» №29, яка продовжує тему зловживань в управлінні освіти, молоді та спорту Хмельницької… Далі »

У Славуті хочуть відновити госпіталь У Славуті хочуть відновити госпіталь

Із такою пропозицією до Міністра оборони України Валерія Гелетея звернувся  Славутський міський голова Василь Сидор. У зверненні до урядовця йдеться,… Далі »

На Хмельниччині ціни на соціально-споживчі товари нижчі ніж по Україні На Хмельниччині ціни на соціально-споживчі товари нижчі ніж по Україні

Незважаючи на високі ризики у сфері економіки, у цьому році Хмельниччина залишається інвестиційно привабливою. Про це заявила на засіданні колегії… Далі »

У рибалок Ядухи відібрали ставків площею 170 га У рибалок Ядухи відібрали ставків площею 170 га

Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури Волочиського району в інтересах райдержадміністрації до державного підприємства «Селекційно-генетичний центр по… Далі »

В Олуйка побачили антиконкурентні ознаки виконкому до хмельницьких перевізників В Олуйка побачили антиконкурентні ознаки виконкому до хмельницьких перевізників

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи щодо виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Як з’ясувало Відділення, виконавчий… Далі »

Рок-гурти у Хмельницькому підтримають військових Рок-гурти у Хмельницькому підтримають військових

2 серпня у Хмельницькому відбудеться благодійний концерт на підтримку військових, які беруть участь в АТО.Перед глядачами виступатимуть гурти “Безодня”, “Мотор’ролла”,… Далі »

Дільничі міліціонери врятували життя пенсіонерці Дільничі міліціонери врятували життя пенсіонерці

78-річна жителька села Тростянка Білогірського району Лідії Косянчук мешкає сама, оскільки діти виїхали за кордон. Тому місцеві дільничі навідують пенсіонерку, аби пересвідчитись,… Далі »

У Хмельницькому поезія стала вуличною У Хмельницькому поезія стала вуличною

Поезія зараз не шанується, і це симптом. Скільки говорено про деградацію мовної культури, але говориться тією ж нездалою напівживою канцелярсько-чиновницькою… Далі »

В Кам’янці створять об’єднаний штаб волонтерів В Кам’янці створять об’єднаний штаб волонтерів

В Кам’янці-Подільському відбулась зустріч міського голови з волонтерами та батьківським комітетом з питань організації допомоги військовослужбовцям в зоні АТО. Почалася… Далі »