В Олуйка побачили антиконкурентні ознаки виконкому до хмельницьких перевізників

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи щодо виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Як з’ясувало Відділення, виконавчий комітет включив до договорів про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому додаткову умову: утримувати зупинки в належному санітарному стані.

Договори були укладені з Хмельницьким КП «Електротранс», ТОВ «Рембуд-транс», ФОП Марценюком В. М., ФОП Мішиним О. В., ЗАТ «Хмельницьке таксі», ПМП «Купава».

В залежності від умов договору, кількість зупинок, які мають утримувати перевізники, становить від 4 до 41.

Разом з тим, утримання в належному санітарному стані павільйонів зупинок громадського транспорту міста Хмельницького належить до компетенції комунальних підприємств міста.

Відмова від виконання цієї умови договору автоматично тягне його розірвання, а відповідно, неможливість здійснення основної функції – перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Дії виконавчого комітету Хмельницької  міської  ради містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органів влади шляхом встановлення не передбаченого законами України обмеження самостійності підприємств.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А чи скоро всі ці антимонопольні комітети по виклику, всі ці розсадники корупції ліквідують?

  2. Дійсно по виклику.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.