8 полк втратив ще двох бійців 8 полк втратив ще двох бійців

Поблизу луганського аеропорту 20 липня загинули ще двоє бійців з 8-го окремого полку спеціального призначення. Як повідомив “33 канал”, один з… Далі »

Дитячі права хмельничанки захищали на майдані Дитячі права хмельничанки захищали на майдані

Буквально за якихось 10 хвилин до визначеного часу головна площа Хмельницького перетворилась на великий дитячий майданчик. Збір (через соціальні мережі)… Далі »

У Кам’янці-Подільському знову взялися за керівника “Міськтепловоденергії”. Тепер свободівці хочуть його відставки У Кам’янці-Подільському знову взялися за керівника “Міськтепловоденергії”. Тепер свободівці хочуть його відставки

У Кам’янці-Подільському 21 липня відбулась акція протесту з вимогою відставки генерального директора КП “Міськтепловоденергія” Валерія Гордійчука, організована місцевим осередком “Свободи”… Далі »

Мода на “замінування” Мода на “замінування”

Вслід за реальними терористами, які орудують на Сході України, пішла мода на віртуальних замінувальників. Їхні пакості хоч і мінімальні (підняти… Далі »

У Хмельницькому правоохоронці затримали таксиста-сутенера У Хмельницькому правоохоронці затримали таксиста-сутенера

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Хмельницькій області затримали таксиста, який займався сутенерством. Як… Далі »

На Хмельниччині готуватимуть водолазів-підривників На Хмельниччині готуватимуть водолазів-підривників

Єдиний в Україні Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який дислокується на Хмельниччині, отримав ліцензії від Міністерства освіти і науки України… Далі »