В Кам’янці створять об’єднаний штаб волонтерів

В Кам’янці-Подільському відбулась зустріч міського голови з волонтерами та батьківським комітетом з питань організації допомоги військовослужбовцям в зоні АТО.

Почалася зустріч з хвилини мовчання за загиблим кам’янчанином на Сході країни. Міський голова повідомив, що похорони відбудуться завтра. Під час наради вирішено створити спеціалізований штаб, куди увійдуть представники влади, волонтери, громадські організації, родичі військовослужбовців та представник об’єднаного міськрайонного військового комісаріату.

Інформаційний намет буде розташовуватись в центральній частині міста, біля ринку.

Роман Браеску-Семенишин, один з міських волонтерів, запропонував, щоб окрім намету міська влада виділила приміщення під головний штаб. Там буде знаходитись складське приміщення, телефонна гаряча лінія, адже погодні умови не завжди дозволяють бути на вулиці. Михайло Сімашкевич запевнив, що протягом сьогоднішнього дня розглянеться можливість виділення такого приміщення в 2 школі.

Присутні вирішили, що в інформаційних наметах на стендах буде розміщено список необхідних речей для військових, перелік зібраних товарів та фотозвіт по відправці товарів та коштів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.