Хмельниччина одержала з держбюджету 24 млн. грн для відшкодування за перевезення пільговиків – ОДА

З державного бюджету на Хмельниччину надійшло 24 млн. грн. або 80,4% до планових призначень на січень-липень поточного року на відшкодування за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

“Вказаний обсяг забезпечить стовідсоткове погашення боргів минулого року та дасть можливість провести розрахунки в середньому по області на 81,1% по кредиторській заборгованості, зареєстрованій в органах казначейської служби на 1 червня 2014 року”, – прокоментував голова ОДА Леонід Прус.

Він зазначив, що робота з недопущення зростання кредиторської заборгованості по вказаній субвенції обласною державною адміністрацією і надалі проводиться.

“Зокрема, вже в липні направлено звернення до Кабінету Міністрів України з проханням збільшити при уточненні показників державного бюджету у 2014 році обсяг таких коштів для області на суму боргів минулого року та профінансувати їх в повному обсязі”, – додав губернатор.

Як відомо, відшкодування за пільговий проїзд окремих категорій громадян проводиться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. За 2013 рік за пільгове перевезення громадян борги становили 8,1 млн. гривень.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Цікаво, чому ще нема коменту, що то завдяки симчишину…

    • Вот и опять благодаря Коммунистической Партии к нам пришел Новый год ))))))))

    • місто все і так знає,що робить Симчишин. він витягує на своїх плечах всюм ад міністрацію. а гроші з державного бюджету приходить не завдяки комусь. це гроші які є за визначенням. Прус просто тупо піариться. перевізники виють від нестачі грошей, 24 млн це на 3 місяці, не більше

  2. а де ці гроші? пане Прус? ми їх не бачили.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.