Суд скасував низку розпоряджень голови Красилівської райдержадміністрації

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, Хмельницьким окружним адміністративним судом повністю задоволено позов прокурора Красилівського району про визнання протиправними та скасування низки розпоряджень голови райдержадміністрації.

На підставі цих незаконних розпоряджень місцевому мешканцю було надано дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення понад 1250 га земель сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства з метою передачі в оренду.

Оскільки земля для ведення фермерського господарства надана окремими ділянками на великій відстані, а не єдиним масивом, як того вимагає закон, зазначені рішення підлягали скасуванню.

Крім того, прокуратура з’ясувала, що ці землі фактично оброблялись іншим підприємством, а не фермером, у якого для вказаних цілей не було ні відповідної техніки, ні працівників.

Таким чином, за позовними вимогами прокурора району попереджено незаконне надання понад 1250 га земель державної форми власності вартістю майже 29 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Это интересно до Майдановского голови, или нового?

  • Той хто при Арсенюкові готував ці документи,той тепер їх і скасовує.Свободі Ганьба.Розводять тролі і більше нічого.Де люстрація?Всі риги в Красилові на посадах. Арсенюк-бувший голова пішов,але його вуха,очі,хвости ще досі на посадах.

   • У Красилові СВОБОДА тільки маскується під СВОБОДУ.Насправді на них працюють колишні риги,які залишились на посадах.Нард Красилова в недоуменії-чого лучша подруга Арсенюка і його лєпший друг Романюк)начальник освітян)ще на посадах.Що немає їм заміни? Є! Просто В Красилові “Говорим Свобода-подразумиваем Риги”!І Навпаки!Люстрація і то негайно.Незабаром вибори.Красилівська Свобода себе дискредитувала в очах Красилівчан!

 2. красилів попереду планети всієї

 3. ТИМЧЕНКО І ЙОГО КОМАНДА НЕВТОМНО ДОБИВАЄТЬСЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОСАДИ КОЛИШНЬОГО РЕГІОНАЛА РОМАНЮКА, А НА ЙОГО МІСЦЕ УЖЕ ПІДГОТУВАЛИ СВОГО ДРУГА ПО ПАРТІЇ, ХОЧ ВІН ДО ОСВІТИ МАЄ ТАКЕ ВІДНОШЕННЯ, ЯК АФРИКАНСЬКИЙ СЛОН ДО БІЛОГО ВЕДМЕННЯ НА ПІВНІЧНОМУ ПОЛЮСІ. аЛЕ ПРОЙТИ МОЖЕ ЗАПРОСТО, ЯК ПРОЙШЛИ З ЙОГО ПОДАЧІ ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ТА ГОЛОВА РАЙДЕРАДМІНІСТРАЦІЇ, КОЛИШНІЙ ФУТБОЛІСТ.

  • А ти бакалючка не коментуй.Дякуй,що ще на посаді! Сучка ригівська.

   • ТИМЧЕНКО І ОСВІТА-два різних полюса.До Романюка діло мають педагоги.Це їхній позор.

    • Які педагоги?Педагоги за Романюка,а от комусь не з педагогів він явно перейшов дорогу!

  • Не лізьте в освіту. Професійно вам всім до Романюка далеко. Він освідчена і культурна людина! А ви так стайка баранів, які пускають слова на вітер!

 4. Ви ще попатякайте то Пукін свою гуманітарку в Красилів привезе.
  Всі на фронт!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.