Прус звільнив Свестун. Інших двох чиновників звільнять “по статті”?

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус звільнив Наталію Свестун з посади директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.

Відповідне розпорядження підписане 5 травня.

Чиновниця звільнилася за власним бажанням.

Натомість начальник уп­равління інфраструктури та туризму Хмельницької ОДА Володимир Вербановський і його заступник Петро Тарасюк отримали догани “за неналежне та несумлінне виконання посадових обов’язків”.

Друга догана потягне за собою звільнення цих посадовців “по статті”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 46

  1. Для керівників ніяких партій. Але тенденція продовжується. Прийдуть наступні і так само будуть гнати цих(думаю ще гірше),бо насолили всім конкретно. Вербановський. Свестун. Тарасюк. Заярнюк. Продан. Махнюк. Прусецький і всі голови Рда попередньої влади-від них потрібно позбутися,а решту лишити,час покаже. Шаробура – не доведи господь. Який дурдом в педакадеміі,совдепія. Корупція. Полянський алкоголік. Цмур хабарник-йому все мало,на базарах,в його хорі мертві души. Люструйте їх . Балему на палю за брехню,прихвостень всіх. Губернаторів. Розвів в колективі голубих. Жінка,син,скоро онуки будуть співати,дирегувати. Ось де зло. Боріться,викликайте на раду майдану.

  2. Гончар спочатку натравив на людей,а тепер вибачається. У нього під самим носом сидять регіони,а він нічого не робить. Хай займеться театром. Новий директор,який з самого ранку сидить зі своєю коканкою шпудак шурують штатний розпис,в надії знайти їй роботу. Спокою немає,молодь лякають скороченнням,а самі отримають по 6 тисяч зарплати і пенсії. Хто бачив вистави цих зморщених і старих? Ніхто їх не поважає. Хіба можна сидіти в директора в кабінеті в різних позах? Курманова собі це дозволяє. Бортнійчук без вищої освіГти провідна артистка з дефектом мови,вже щелепа запала,прикриває свого голубого чоловіка

  3. Гончар! Зміни штатний в театрі! Це в твоій силі. 7 пенсіонерів,соціально захищених відправ з квітами,а їхні гроші можна цілий рік,щомісяця давати батькам і родичам загиблих. Вам подякують дві сторони. Тоді в театрі ,при будь-якому директору буде творчість і спокій. Бернадська хотіла допомогти,комісії створювала і що? Вона тепер сама гірша,іі так обзивають,про неї таке говорять,не приведи боже. Все вирішує обласна рада. Чого ви боітеся? У вас стільки негативу,ще один нічого не завадить. Це буде добра справа.

  4. Кому цей театр сраний потрібен? Зганяють дітей.

  5. В театрі повно голубих.який жах! Богема срана.

  6. Точно,всіх в театр!!! Прикидую, заходиш,а в касі вербановський білети продає,а Тарасюк на дверях стоїть ,в гардеробі Свестун . Блин як прикольно. Довгань! Куди тебе відправити? Двірником театру,взагалі без проблем,тільки територія велика.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.