Мешканці Старокостянтинова отримують непридатну для пиття воду – ВІДЕО Мешканці Старокостянтинова отримують непридатну для пиття воду – ВІДЕО

Непридатну для пиття воду та ще й з перебоями отримують мешканці Старокостянтинова, передає “5 канал”. Комунальники пояснюють – усе через… Далі »

За 17 років на Хмельниччині “вимерло” 1142 заклади культури та мистецтва За 17 років на Хмельниччині “вимерло” 1142 заклади культури та мистецтва

На Хмельниччині протягом 1995-2012 років перестали функціонувати 1142 заклади культури та мистецтва. Такі дані оприлюднило Головне управління статистики в області…. Далі »

Чи заплатить журналістка та активіст за депутатські прогули? Чи заплатить журналістка та активіст за депутатські прогули?

Причиною однієї з двох судових справ проти ЧЕСНО, розгляд якої досі триває, стала обмовка активіста щодо кількості прогулів парламентських засідань… Далі »

Відкритий лист до Миколи Азарова (рос.) Відкритий лист до Миколи Азарова (рос.)

На адресу редакції Назалежного громадського порталу надійшов лист-звернення одного з наших читачів до Прем’єр-міністра України, який ми і публікуємо. Уважаемый… Далі »

Ксенжук ввійшов до політичної ради ВО “Батьківщина” Ксенжук ввійшов до політичної ради ВО “Батьківщина”

Голова Хмельницької обласної організації політичної партії “Фронт Змін”, депутат обласної ради Олександр Ксенжук ввійшов до політичної ради ВО “Батьківщина”. Таке рішення… Далі »