За неявку до Херсону хмельницький ФК оштрафований на 1 тис. грн і отримав технічну поразку За неявку до Херсону хмельницький ФК оштрафований на 1 тис. грн і отримав технічну поразку

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України 11 червня прийняв кілька рішень, які стосуються ряду клубів Прем’єр-ліги, першої ліги та другої ліги…. Далі »

Томенко і оподатковані гриби Томенко і оподатковані гриби

Колишній віце-спікер Верховної Ради, а нині рядовий народний депутат ВО “Батьківщина” Микола Томенко сьогодні не на жарт збурив інформаційне суспільство…. Далі »

Депутати дали дозвіл ринку “Ранковому” на розроблення проекту землеустрою на вул. Геологів,13 Депутати дали дозвіл ринку “Ранковому” на розроблення проекту землеустрою на вул. Геологів,13

Депутати Хмельницької міської ради надали дозвіл міському комунальному підприємству ринок “Ранковий” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно… Далі »

Даішник, який застосував фізичну силу до водія, покарений штрафом і випробувальним терміном Даішник, який застосував фізичну силу до водія, покарений штрафом і випробувальним терміном

Хмельницький міськрайонний суд засудив працівника Державтоінспекції Хмельницького міськвідділу міліції за ч.2 ст.365 КК України до позбавлення волі строком на три роки… Далі »

Правовий коментар у справі ринку “Бартерсервіс” Правовий коментар у справі ринку “Бартерсервіс”

Правовий коментар юридичної компанії «Тріарії» щодо ухвали Господарського суду Хмельницької області від 10 червня 2013 року у справі № 20/5025/2131/11.  ТОВ… Далі »

Регіонал Зубик пропонує механізм відкликання мажоритарників Регіонал Зубик пропонує механізм відкликання мажоритарників

Народний депутат України Володимир Зубик (фракція Партії регіонів) вніс на розгляд Верховної Ради України проект закону ”Про порядок дострокового припинення… Далі »

Томенко просить Генпрокурора перевірити законність оподаткування громадян, які запровадила “влада від Бога” Томенко просить Генпрокурора перевірити законність оподаткування громадян, які запровадила “влада від Бога”

Народний депутат від ВО “Батьківщина” Микола Томенко звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням оскаржити рішення Хмельницької обласної ради від… Далі »

Хмельницькі депутати голосуватимуть на сесіях за себе і за того хлопця Хмельницькі депутати голосуватимуть на сесіях за себе і за того хлопця

Депутати Хмельницької міської ради відмовилися від персонального голосування на пленарних засіданнях сесії міськради. За це рішення сьогодні проголосували 45 місцевих… Далі »

Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” знову подав до суду на Мельника і Ко Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” знову подав до суду на Мельника і Ко

Товариство з обмеженою відповідальністю „Речовий ринок „Торговий дім „Бартерсервіс” подало позов до Господарського суду Хмельницької області на Хмельницьку міську раду, виконавчий комітет… Далі »