Депутати дали дозвіл ринку “Ранковому” на розроблення проекту землеустрою на вул. Геологів,13

Депутати Хмельницької міської ради надали дозвіл міському комунальному підприємству ринок “Ранковий” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно з графічними матеріалами площею 55630 кв. м на вулиці Геологів, 13.

Як повідомив НГП депутат-свободівець Олександр Симчишин, “за” проголосували 37 обранців.

Він зауважив, що це рішення ухвалене в інтересах хмельницької громади.

Разом з тим, у правовій експертизі до цього проекту рішення заступник завідуючого юридичним відділом міської ради А.Крамар наголосив, що надання дозволу ринку “Ранковий” на розробку проекту землеустрою “можливе лише після припинення права користування зазначеною ділянкою ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс”.

Адже на підставі Рівенського апеляційного господарського суду від 26 квітня 2012 року за “Бартерсервіс” визнано право на оренду земельної ділянки площею 57036 кв. м на вул. Геологів, 13 та визнано поновлення договору оренди земельних земельних ділянок від 15 грудня 2005 року (№040574200119), укладеного між Хмельницькою міською радою та ТОВ ” Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс”.

Як відомо, Вищий господарський суд України 10 квітня цього року повернув приватній структурі ринок «Бартерсервіс», який займає майже третину із 18 гектарів речового ринку у Хмельницькому.

Суд скасував державні акти на ділянку загальною площею 5,56 га міського комунального ринку «Ранковий». Ці акти міський ринок отримав в лютому 2012 року на підставі рішення Хмельницької міської ради від 10.08.2011 року про передачу цієї ділянки «Ранковому».

Однак суд визнав дані держакти недійсними на підставі постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 26.04.2012 року, якою це рішення міськради було скасоване, оскільки міськрада не належним чином повідомила фірмі про заперечення щодо поновлення договору оренди.

При цьому апеляційний суд визнав поновленим договір оренди 5,70 га ринку «Бартерсервіс» із ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».

Договір оренди між міськрадою і «Торговим домом «Бартерсервіс», який був укладений у 2005 році строком на 5 років, не був поновлений після його закінчення у 2010 році. Причиною цього були численні скарги профспілки орендарів торгових точок на цьому ринку. Вони скаржилися на незаконне завищення орендної плати, погане освітлення і поганий догляд за територією.

При цьому після передачі ринку в управління «Ранкового» орендна плата за кіоск була знижена з 400 грн. до 150 грн. Крім того, були зведені трансформаторна підстанція і електрощитові. За словами голови профспілки ринку «Ранковий» Олени Ільницької, також збільшилися надходження до бюджету міста.

«Якщо раніше з «Бартерсервісу» надходило 200 тисяч гривень податків, то у структурі ринку сектор «Бартер» дав 3,5 мільйона гривень», – заявила вона.

Люди провели кілька акцій протесту проти повернення цього ринку в управління ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».

Довідка НГП. Власниками ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс» є Валерій Дьяченко і Людмила Дьяченко. Окрім того, вони є власниками кількох десятків фірм. Валерій Дьяченко був керівником ФК «Поділля».

Разом із екс-депутатом Хмельницької облради Михайлом Немовим і директором департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Віктором Очеретянком є співзасновником «Хмельницької спілки промисловців і підприємців».

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. це рішення точно на користь простих людей з ринку. дякуємо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.