Торік ворогом №1 української преси став Азаров Торік ворогом №1 української преси став Азаров

Головним “ворогом преси”, за версією Незалежної медіа-профспілка України та Інституту масової інформації, став прем’єр-міністр України Микола Азаров. Результати антирейтингу “Вороги… Далі »

Більше половини українців вважають, що в Україні існує свобода слова – опитування Більше половини українців вважають, що в Україні існує свобода слова – опитування

Більше половини українців вважають, що в Україні існує свобода слова. Про це свідчать представлені на прес-конференції результати опитування, проведеного Фондом… Далі »

В Україні зареєстровано 42 кримінальних провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста В Україні зареєстровано 42 кримінальних провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста

З початку року зареєстровано 42 кримінальних провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста За результатами досудового розслідування, до суду… Далі »

Журналісти оцінили свободу слова в Україні в 3,8 бала Журналісти оцінили свободу слова в Україні в 3,8 бала

Журналісти оцінили стан свободи слова в Україні в 3,8 бала за десятибальною шкалою. Про це свідчать результати опитування журналістів, проведеного… Далі »

Телеканал нардепа орендує приміщення у сина хмельницького губернатора? Телеканал нардепа орендує приміщення у сина хмельницького губернатора?

Працівники продюсерського центру (канал “Ексклюзив”), які мешкали під одним дахом із ХОДТРК «Поділля-центр», відтепер оселилися на Кам’янецькій, 66, що навпроти… Далі »

Ядуха створив цілий сектор із доступу до публічної інформації Ядуха створив цілий сектор із доступу до публічної інформації

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха створив сектор забезпечення доступу до публічної інформації. Відповідне розпорядження глава краю підписав 31 травня цього року…. Далі »