В Україні 700 комунальних ЗМІ підуть на роздержавлення В Україні 700 комунальних ЗМІ підуть на роздержавлення

Близько 700 комунальних друкованих засобів масової інформації в Україні сьогодні потребують реформування. Про це під час конференції «Сприяння поінформованості: Розвиток… Далі »

Ганущак: не Славуту треба ліквідовувати, а Славутський район Ганущак: не Славуту треба ліквідовувати, а Славутський район

Народний депутат України VI скликання і автор книги “Територіальна організація влади. Стан та напрямки змін” Юрій Ганущак вважає, що голова… Далі »

Зло приходило під маскою добра Зло приходило під маскою добра

Не існує правдивішої історії за “низинну”. Знаючи її на рівні села-району, легко збагнути істину Великої Скорботи. Лукаві та фальшиві політики… Далі »

На Хмельниччині у травні зафіксована нульова інфляція На Хмельниччині у травні зафіксована нульова інфляція

На Хмельниччині у травні зафіксована нульова інфляція порівняно з квітнем. Про це повідомляє Головне управління статистики в області. За даними… Далі »

Учасники хмельницького КОДу вимагають зустрічі з Яценюком, Тягнибоком і Кличком Учасники хмельницького КОДу вимагають зустрічі з Яценюком, Тягнибоком і Кличком

Учасники хмельницького Комітету опору диктатурі (КОД) вимагають зустрічі з лідерами опозиції Арсенієм Яценюком, Олегом Тягнибоком і Віталієм Кличком. Про це… Далі »

Викладач з Ізяслава впійманий на хабарництві Викладач з Ізяслава впійманий на хабарництві

Працівники управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами Ізяславського РВ УМВС України в Хмельницькій області викрили факт хабарництва посадовою… Далі »