Ганущак: не Славуту треба ліквідовувати, а Славутський район

Фото "Є"

Фото “Є”

Народний депутат України VI скликання і автор книги “Територіальна організація влади. Стан та напрямки змін” Юрій Ганущак вважає, що голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, говорячи про ліквідацію міста обласного значення Славута, не до кінця вловив суть адмінтерреформи.

Про це пан Ганущак сказав у коментарі “Незалежному громадському порталі”.

“Ядуха побачив факт і сказав свою думку, не пропонуючи шляхи реалізації. Якщо проводити адмітерреформу, то доцільніше  ліквідовувати Славутський район і створити Славутську громаду, яка включатиме в себе села без створення теродиниці та із центром управління у Славуті. Оце є рішення!” – наголосив експерт.

Як повідомляв НГП, 28 травня на колегії облдержадміністрації губернатор Василь Ядуха дозволив собі некоректні висловлювання на адресу міста обласного значення Славута, заявивши про його ліквідацію.

“Я вважаю, що допущена величезна помилка і дасть Бог, що колись буде адміністративна реформа і ми ліквідуємо такі міста (Славута – НГП), які наплоджені на території області”, – наголосив Ядуха, відреагувавши не недоліки у роботі Славутської райдержадміністрації.

Як відомо, народний депутат України від Партії регіонів Сергій Гриневецький виступає за територіальну реформу, що передбачає 8 територіально-адміністративних утворень замість 24 областей.

За задумом регіонала, має існувати Автономна Республіка Крим;
Донецький регіон (Донецька, Луганська області); Карпатський регіон (Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська області); Київський регіон (Київська, Кіровоградська, Черкаська, Чернігівська області); Подільський регіон (Вінницька, Хмельницька, Тернопільська області); Поліський регіон (Волинська, Рівненська, Житомирська області); Придніпровський регіон (Дніпропетровська, Запорізька області); Причорноморський регіон (Одеська, Херсонська, Миколаївська області); Слобожанський регіон (Харківська, Сумська, Полтавська області).

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. под Винницкими ребятами хмельницкий не будет и не должен “ходить”!!!!
    это пропагандирует как УВ Медведчука так и его активный участник Сергей Годный руководитель Винницкой организацией Украинский выбор( УВ) он лоббирует и пробивает по территории Украины идею Федерализации и разделения областей на федеральниые округа !!так и Подильский автономный округ с центром в Виннице!!а мы с тернополчанами “подножки” великой Винницы….
    недопустим!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.