Славутська міськрада просять Януковича дати оцінку губернатору Ядусі за висловлювання про ліквідацію їхнього міста

Депутати Славутської міської ради просять Президента Віктора Януковича дати оцінку губернатору Хмельниччини Василю Ядусі за висловлювання про ліквідацію міста обласного значення – Славути.

За відповідне звернення проголосувала більшість депкорпусу на планерному засіданні, яке відбулося 31 травня цього року.

“Просимо Вас дати належну оцінку некоректним висловлюванням на адресу нашого міста, а відтак і всієї територіальної громади голови Хмельницької обласної державної адміністрації В.С. Ядухи. Реагуючи на недоліки в роботі Славутської районної державної адміністрації, Василь Степанович зокрема, наголосив: “Вважаю, що допущена величезна помилка і дасть Бог, що колись буде адміністративна реформа і ми ліквідуємо такі міста, які наплоджені на території області”, – йдеться у тексті звернення.

На думку місцевих депутатів, ця репліка посадової особи органу державної влади України викликала значний резонанс серед славутчан, адже 23 квітня 2013 року громада Славути урочисто відзначила ювілейну дату – 380-річчя від дня надання місту Магдебурзького права.

“Хочемо нагадати, що Славута – місто обласного значення з 1979 року. А перша згадка про місто датується, ще 1617 роком. Сьогодні робота міської влади, підприємств, установ та організацій міста зосереджена на покращенні соціально-економічного розвитку міста, удосконаленні роботи із громадянами, які потребують соціального захисту, наданні комунальних послуг у повному обсязі та належної якості, поліпшенні якості та доступності послуг освіти та медичного обслуговування”, – кажуть місцеві обранці.

Як повідомляв НГП, 28 травня на колегії облдержадміністрації губернатор Василь Ядуха дозволив собі некоректні висловлювання на адресу міста обласного значення Славута, заявивши про його ліквідацію.

[Ycn2eNT2JbM]

Як відомо, народний депутат України від Партії регіонів Сергій Гриневецький виступає за територіальну реформу, що передбачає 8 територіально-адміністративних утворень замість 24 областей.

За задумом регіонала, має існувати Автономна Республіка Крим;
Донецький регіон (Донецька, Луганська області); Карпатський регіон (Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська області); Київський регіон (Київська, Кіровоградська, Черкаська, Чернігівська області); Подільський регіон (Вінницька, Хмельницька, Тернопільська області); Поліський регіон (Волинська, Рівненська, Житомирська області); Придніпровський регіон (Дніпропетровська, Запорізька області); Причорноморський регіон (Одеська, Херсонська, Миколаївська області); Слобожанський регіон (Харківська, Сумська, Полтавська області).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 4

  1. Молодцы славучане! Ядуху в оставку!

    • Кого замість нього? Може Вітю Я. А може Валеру Коль.. Чомусь думаю що можливий наступник Ядухи гірший буде.

  2. Стесняюсь просить, а что Вы курите?

  3. як можна ліквідувати місто? майже 40 тисяч людей, ппулізм.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.