“Укравтодор” рапортує – 98% доріг відремонтовано “Укравтодор” рапортує – 98% доріг відремонтовано

Державне агентство автомобільних доріг “Укравтодор” планує завершити ямковий ремонт доріг загального користування до кінця червня поточного року. про це повідомив… Далі »

На реконструкцію каналізаційної насосної станції у мікрарайоні Ракове витратять 1,6 млн. грн На реконструкцію каналізаційної насосної станції у мікрарайоні Ракове витратять 1,6 млн. грн

ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” за результатами тендеру уклала угоду з приватним підприємством “Вектор-М” на суму 1,6 млн. грн… Далі »

За чотири місяці обсяги будівництва зменшилися на 0,8% – до 184,1 млн. грн. За чотири місяці обсяги будівництва зменшилися на 0,8% – до 184,1 млн. грн.

У січні–квітні 2013р. підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 184,1 млн.грн, що на 0,8% менше порівняно з січнем-квітнем… Далі »

СИЛА ЛЮДЕЙ вже на Хмельниччині! Щиро запрошуємо! СИЛА ЛЮДЕЙ вже на Хмельниччині! Щиро запрошуємо!

20 травня у Хмельницькому відбудеться презентація ідеї створення громадянської політичної сили, робоча назва якої СИЛА ЛЮДЕЙ. Подія відбуватиметься в конференц-залі… Далі »

Ксенжук не втрачає сподівань, що акція “Вставай,Україно!” таки пройде у Хмельницькому Ксенжук не втрачає сподівань, що акція “Вставай,Україно!” таки пройде у Хмельницькому

Голова Хмельницької облорганізації Фронт змін, депутат облради Олександр Ксенжук не втрачає сподівань, що подітична акція Об’єднаної опозиції “Вставай,Україно!” таки пройде… Далі »

Колишній “медведчуківець” за 29 мільйонів поточно відремонтує дорогу Житомир-Чернівці Колишній “медведчуківець” за 29 мільйонів поточно відремонтує дорогу Житомир-Чернівці

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендеру уклала угоду з ПАТ “Південьзахідшляхбуд” загальною вартістю 29,1 млн. грн на поточний ремонт автомобільної… Далі »

Що робити дітям війни? Що робити дітям війни?

Із 22 травня 2008 року діти війни набули остаточного права на  перерахунок підвищення  відповідно до відновлених  положень ст. 6 Закону… Далі »

Улюблена галузь Ядухи демонструє ріст – за 4 місяці плюс 17% Улюблена галузь Ядухи демонструє ріст – за 4 місяці плюс 17%

У січні–квітні цього року обсяги сільськогосподарського виробництва порівняно з січнем–квітнем 2012р. зросли на 17%, у т.ч. в сільськогосподарських підприємствах –… Далі »

Специфічний «антифашизм» від Партії регіонів Специфічний «антифашизм» від Партії регіонів

Чим менше часу лишається до президентської кампанії 2015 року, тим активніше розробляються в середовищі Партії регіонів нові й не дуже… Далі »

У 2012 р. функціонер ВО “Свобода” Мирний задекларував 16,9 млн. грн, а мажоритарник Сабій – 51,1 тис. грн У 2012 р. функціонер ВО “Свобода” Мирний задекларував 16,9 млн. грн, а мажоритарник Сабій – 51,1 тис. грн

Двоє народних депутатів України від Хмельниччини з пропискою у фракції ВО “Свобода” задекларували свої статки за 2012 рік, пише обласний… Далі »