Нерівні сили: Хмельницька опозиція везе до Києва понад 1,5 тис. людей, Партія регіонів – близько тисячі Нерівні сили: Хмельницька опозиція везе до Києва понад 1,5 тис. людей, Партія регіонів – близько тисячі

У Києві 18 травня обіцяє бути гарячим – Хмельницька опозиція везе до столиці понад 1,5 тис. людей, Партія регіонів – близько… Далі »

Хмельницька ОДА потрапила в категорію «повністю відкрита» для народу Хмельницька ОДА потрапила в категорію «повністю відкрита» для народу

Сумська, Запорізька, Одеська та Хмельницька облдержадміністрації увійшли в категорію «повністю відкриті» в наданні відповідей на інформаційні запити При цьому список… Далі »

У хмельницьких автоперевізників, що курсують на Київ, завтра “санітарний день” через опозицію? У хмельницьких автоперевізників, що курсують на Київ, завтра “санітарний день” через опозицію?

Регулярні рейсові автобуси Хмельницький-Київ, що відравляються від залізничного вокзалу у Хмельницькому, на завтра, 18 травня скасували виїзди на Київ. Про… Далі »

За 2012 рік мажоритарник з Хмельниччини заробив 408 тис. грн, а його дружина – 0 грн За 2012 рік мажоритарник з Хмельниччини заробив 408 тис. грн, а його дружина – 0 грн

Народний депутат України, позафракційний (188 виборчий округ) Сергій Лабазюк за 2012 рік задекларував 408,5 тис. грн доходу. Про це пише… Далі »

Нардеп Мирний вимагає відновити газопостачання котелень Хмельницького Нардеп Мирний вимагає відновити газопостачання котелень Хмельницького

Народний депутат України від ВО “Свобода”, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки… Далі »

Хмельницький заклеїли листівками з дискредитацією акції опозиції “Вставай, Україно!” – ВО “Свобода” Хмельницький заклеїли листівками з дискредитацією акції опозиції “Вставай, Україно!” – ВО “Свобода”

У Хмельницькому біля зупинок громадського транспорту невідомі розклеїли листівки з дискредитацією акції опозиції “Вставай, Україно!”, яка відбудеться завтра у Києві…. Далі »

У I кварталі в економіку області залучено 13,9 млн. дол. прямих іноземних інвестицій проти 2,3 млн. дол. У I кварталі в економіку області залучено 13,9 млн. дол. прямих іноземних інвестицій проти 2,3 млн. дол.

У січні–березні 2013р. в економіку Хмельницької області іноземними інвесторами вкладено 13,9 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу) проти 2,3 млн. дол… Далі »

На Хмельниччині начальник відділу освіти РДА вимагав 500 дол. за працевлаштування на посаду учителя На Хмельниччині начальник відділу освіти РДА вимагав 500 дол. за працевлаштування на посаду учителя

На Хмельниччині начальник відділу освіти райдержадмінстрації вимагав та одержав від громадянки 500 доларів США та 500 гривень за працевлаштування її… Далі »

П’ятирічний хлопчик через необережність батька потрапив під мотокультиватор П’ятирічний хлопчик через необережність батька потрапив під мотокультиватор

У селі Мочулинці Волочиського району Хмельницької області під час обробки земельної ділянки під мотокультиватор потрапив хлопчик 2008 р.н. Як передає… Далі »