Хмельницький заклеїли листівками з дискредитацією акції опозиції “Вставай, Україно!” – ВО “Свобода”

У Хмельницькому біля зупинок громадського транспорту невідомі розклеїли листівки з дискредитацією акції опозиції “Вставай, Україно!”, яка відбудеться завтра у Києві.

Про це НГП повідомив заступник голови облорганізації ВО “Свобода”, депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин.

У листівці зазначено: “Набираємо волонтерів для виїзду 18 травня до Києва для участі в акції “Вставай, Україна!” за участю О.Тягнибоку, В.Кличка, А.Яценюка. Проїзд та харчування – безкоштовні! Добові – 250 гривень на людину”.

Фото надане О.Симчишином

Фото надане О.Симчишином

“Свобода” розцінює ці листівки, як дискредитацію опозиційних сил. До прикладу, свободівці учасникам політичних акції ніколи не платили гроші. Також це є своєрідною провокацією представників влади, щоби у такий спосіб посіяти в людей недовіру та сумнів в ідейність і справедливість акції “Вставай, Україно!” – наголосив О.Симчишин.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. ядуха повний педаль тормоз, сам жене працівників ОДА на мітинг.

  2. контактні особи: Сергій і Петро, це шо Лабазюки?

  3. СВОБОДА НА МІТИНГ ГРОШЕЙ НЕДАСТЬ НІКОМУ! ВОНА САМА ПОДАВИТЬСЯ НО ЛЮДЯМ МІТИНГУВАЛЬНИКАМ НЕЗАПЛАТИТЬ!!!ВИ ПОВИННІ ЗАДУРНО МІТИНГУВАТИ ДЛЯ НИХ А ВОНИ НА ВАС ЗАРОБЛЯТИ ЯК ГУСЯЧОКУРЯЧИЙ ПАСТУХ ЮЩ КУКУРІКУУУУУ!!! СВОБОДУ Я ЗНАЮ ЛЮБЛЮ І ПОВАЖАЮ…УУУУ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.