У Хмельницькому з’явився новий Майдан проти нової влади – ФОТО

У Хмельницькому громадські активісти на центральній площі біля облдержадміністрації встановили намет сценічного типу на безстроковий термін.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як розповіла “Незалежному громадському порталу” голова громадської організації “Автомайдан Хмельниччини” Вікторія Середюк, акція направлена проти бездіяльності нової влади.

“Більшість нового керівництва Хмельницької облдержадміністрації взимку на Майдані викричали собі посади, але нині майже не працюють. Говорять про недоцільність, коли громада їх підштовхує до реальних кроків. Даруйте, але наші військовослужбовців у Краматорську вже не мають що їсти. Їм треба негайно допомогти фінансово. Ми зустрічалися з губернатором Леонідом Прусом і наголошували на відкритті єдиного спецрахунку для підтримки українських військових. У відповідь почули, що це недоцільно”, – зазначила вона.

Пані Середюк заявила, що від сьогодні громадськість перестане пасивно споглядати за діями нової влади і вимагатиме щоденного звіту на виконану роботу.

“Щодня о шостій вечора на хмельницькому Майдані, де встановлена сцена, ми чекатимемо голову облдержадміністрації Леоніда Пруса і міського голову Хмельницького Сергія Мельника. Хочемо почути від них звіти на пророблену роботу. Якщо вони проігнорують наші вимоги, ініціюватимемо їхнє звільнення”, – додала голова ГО “Автомайдан Хмельниччини”.

На “килим” активісти планують також запросити заступників хмельницького мера і губернатора.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 59

  1. А красилівські люди за новий майдан.Бо достали вже в Красилові ці риги.Які і не думають йти від корита.ЯЇм так добре,прийшов новий голова ну трохи не знає кухні,так ці риги,нагадаємо бувшого голови Арсенюка заступники,начальники управлінь,новому голові Кухню Готують,все в свою сторону і сміються над красилівськими людьми,мовляв нічого ви нам не зробите,і як були при владі то так і сидітимуть.В районі оперує банда Арсенюка-рипнися-закопають.От і мовчить люд.

  2. Люди,запросіть нового голову Красилівської РДА.Може в штани наложить.В Красилові ще регіонів не скинули.Влада в руках ПР.Ганьба

  3. Нова влада в Красилові ЗВІТУЄ.Перед бувшим головою району арсенюком. Про нього навіть пісня від красилівчан присвятили.. .” Все в моих руках и даже ты..” (пояснення ТИ-теперішній голова Красилівського району свободівець Білевич).

  4. Дибіли ще ненамітингувалися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.