Відповіль Чемберлену – хмельницькі свободівці обізвали регіоналів фашистами – ВІДЕО

У Хмельницькому у рамках акції “Вставай, Україно!” прихильники Всеукраїнського об’єднання “Свобода” назвала діючих керівників держами фашистами.

Скандуючи “Янукович, Азаров – фашисти”, свободівці разом з бютівцями і ударівцями пройшлися центральними вулицями Хмельницького.

[ixnqhId0izU]

Крім цього, лідер ВО “Свобода” і народний депутат України Олег Тягнибок на мітингу біля Хмельницької ОДА заявив, що діюча влада має мешканців Хмельниччини за тварин.

При цьому Тягнибок оперував статистичною інформацією, порівнявши видатки з держбюджету на Донецьку і Хмельницьку області. Зокрема, у 2013 році на охорону здоров’я з розрахунку на одного мешканця Донеччини передбачено 112 грн, на жителя Хмельниччини – 16 грн; сума субвенцій на капітальні видатки для Донецької області становить 220 грн із розрахунку на одного мешканця, для Хмельницької області – 58 грн; субвенція на соціально-економічний розвиток – майже 100 грн для Доннеччини, 3 грн – на жителя Хмельниччини.

“То скажіть мені, будь ласка, ви що тут, на Хмельниччині, з іншого тіста зліплені, ніж донеччани? Однак вас тут за людей ніхто не вважає, а вважають за тварин. По-інакшому я сказати не можу. Адже ті, що при владі, грабують та плюють на вашу перспективу”, – наголосив лідер ВО “Свобода”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Ми не бидло, вперед з Свободою до перемоги!

  2. Жаль, що не піднялася Хмельниччина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.