За ідеєю адмінреформи регіонала Гриневецького стоїть Медведчук – екс-нардеп ВО “Батьківщина” За ідеєю адмінреформи регіонала Гриневецького стоїть Медведчук – екс-нардеп ВО “Батьківщина”

Народний депутат України VI скликання (ВО “Батьківщина”) та екс-директор департаменту місцевого самоврядування і адміністративно-територіального устрою Мінрегіонбуду Юрій Ганущак вважає, що… Далі »

У Хмельницькій області до оздровлення залучать 85% дітей шкільного віку – ОДА У Хмельницькій області до оздровлення залучать 85% дітей шкільного віку – ОДА

У 2013 році на Хмельниччині планується оздоровити 85% дітей шкільного віку. Це приблизно 111 тисяч осіб, що на 20 тисяч… Далі »

Щонайменше 1 з 7 хмельницьких нардепів-мажоритарників був помічений у кнопкодавстві Щонайменше 1 з 7 хмельницьких нардепів-мажоритарників був помічений у кнопкодавстві

Обраний по 192 в.о. народний депутат, член фракції Партії Регіонів Герега Олександр Володимирович нехтує обов’язком голосувати персонально і тисне на… Далі »

Провчити “проклятих хахлів” Провчити “проклятих хахлів”

“В безумстві кривавого терору 1936-1938 років можна відчути сліди Сталінської параної, – пише академік Мирослав Попович, уродженець Ізяслава. – Такого… Далі »

Фірма екс-голови Хмельницької облради збудує підвідний газопровід за 32 мільйони Фірма екс-голови Хмельницької облради збудує підвідний газопровід за 32 мільйони

Грушківська сільрада Кам’янець-Подільського району за результатами тендера уклала угоду з ПАТ “Будівельно-монтажне управління по газифікації” загальною вартістю 31 млн. 649… Далі »

День Європи День Європи

Свідомо не хотіла публічно реагувати на події 18 травня день у день, бо все, що відбулося під час цього «святкування»,… Далі »

За чотири місяці зарплатні борги подолян зросли на 3% – до 15,2 млн. грн За чотири місяці зарплатні борги подолян зросли на 3% – до 15,2 млн. грн

На 1 травня цього року заборгованість із виплат заробітної плати у Хмельницькій області становила 15 млн. 275 тис. грн, що… Далі »