У Хмельницькому відновили гаряче водопостачання У Хмельницькому відновили гаряче водопостачання

У багатоповерхівках Хмельницького відновили гаряче водопостачання через майже місячне відключення. Наразі у міській раді з цього приводу нічого не коментують…. Далі »

Славутська міськрада просять Януковича дати оцінку губернатору Ядусі за висловлювання про ліквідацію їхнього міста Славутська міськрада просять Януковича дати оцінку губернатору Ядусі за висловлювання про ліквідацію їхнього міста

Депутати Славутської міської ради просять Президента Віктора Януковича дати оцінку губернатору Хмельниччини Василю Ядусі за висловлювання про ліквідацію міста обласного значення… Далі »

Азаров втратив авторитет у хмельницьких базарників Азаров втратив авторитет у хмельницьких базарників

Економічне “покращення” постукало в двері Асоціації хмельницьких ринків, яка ще півроку тому била чолом перед Прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Нагадаємо, що… Далі »

“Кернел” заявив про контроль над “Стіомі-Холдинг” “Кернел” заявив про контроль над “Стіомі-Холдинг”

Найбільший виробник соняшникової олії в Україні агрохолдинг «Кернел» в результаті укладення угоди в квітні 2012 року про купівлю 100% акцій… Далі »

Нафтотрейдери дослухалися і знизили ціни на бензин – до 4%, дизпального – на 1,7% Нафтотрейдери дослухалися і знизили ціни на бензин – до 4%, дизпального – на 1,7%

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМКУ повідомляє, що 19 найбільших операторів ринку нафтопродуктів краю знизили вартість пального. За даним прес-служби облАМК, на АЗС… Далі »