Азаров втратив авторитет у хмельницьких базарників

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Економічне покращення постукало в двері Асоціації хмельницьких ринків, яка ще півроку тому била чолом перед Премєр-міністром Миколою Азаровим. Нагадаємо, що наприкінці грудня минулого року департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України розповсюдив листа цієї громадської організації про начебто велику подяку пану Азарову за співпрацю: “Ми переконані, що наша співпраця у питанні захисту та розвитку підприємництва з  Вами на чолі Уряду України набуде нових рис, нової якості та глибини… Сподіваємося, що Ваша діяльність як Прем’єр-міністра України буде спрямована на створення необхідних системних засад для розвитку економіки країни, малого та середнього підприємництва, на захист прав та свобод громадян”. 

Дякуємо читачу, що дочитав цей епістолярний жанр підприємців до кінця. Адже співпраця завершилася так і не розпочавшись. У середовищі Асоціації хмельницьких ринків з космічною швидкістю народилася протилежна оцінка роботі уряду “молодих реформаторів”. “Напевне, є якісь особисті інтереси — інтереси офшорів і так далі. Якщо десь треба дати, значить в іншому місці треба відняти. Можливо, у влади інші пріоритети. Можливо, у них погані радники і вони не розуміють наших проблем, пересуваючись літаками і гвинтокрилами”, — обурюється виконавчий директор Асоціації хмельницьких ринків Олександр Сніховський.

І описав місцеві “покращення”: на хмельницьких ринках — значне зниження торгівлі, багато вільних місць. Не маючи надходжень, люди змушені сплачувати соціальний внесок. За останні три роки прибутки знизилися на 60 відсотків. Це і наслідки економічної кризи 2008-2010 років, і низький рівень платоспроможності населення, закриваються і не працюють підприємства.

Така звістка з периферії, навряд чи вписується в інформаційну канву влади. Бо, як каже, до прикладу, голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, з малим і середнім бізнесом обласна влада має порозуміння і надає всебічну підтримку. Це з одного боку. А з іншого — не забуває хльоснути батіжком.

Маємо на увазі, нещодавно забракований проект розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації “Про регулювання розмірів плати за послуги, що надаються у торговельних об’єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів”. У позу встала Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва імені Михайла Бродського. Останній навіть підрахував, що запропоновані граничні розміри плати за окремі послуги, що надаються у торговельних об’єктах та на ринках Хмельниччини, в середньому зростуть на 238,7 відсотків!

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Славутчане не простили Ядуху. Пора этого дядю снимать. http://slavuta.info/index.php?page_add=page_stattya&year=2013&month=05&key=1369996000&nameph1=&nameph2=&nameph3=

  2. Меньше треба було контейнерів наставляти. В тому числі пану Таратасюку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.