У 2012 році комунальні підприємства Хмельницького отримали прибуток на суму 36,2 млн. грн У 2012 році комунальні підприємства Хмельницького отримали прибуток на суму 36,2 млн. грн

За підсумками фінансово-господарської діяльності, минулого року комунальні підприємства Хмельницького отримали 36,2 млн. грн прибутків (у 2011 р. фінансовий результат був… Далі »

Хмельницька АЕС впровадила відображення інформації про радіаційний стан в режимі он-лайн Хмельницька АЕС впровадила відображення інформації про радіаційний стан в режимі он-лайн

Хмельницька АЕС впровадила відображення на офіційному веб-сайті (http://www.xaec.org.ua ) інформації про радіаційний стан та погодні умови 30-ти кілометрової зони спостереження… Далі »

Театр культури і страху Театр культури і страху

Ряд акторів Хмельницького музично-драматичного театру ім. М.Старицького заявили про готовність до крайніх форм протесту — голодування і самоспалення. Деякі провідні… Далі »

На Хмельниччині у ДТП загинуло троє людей На Хмельниччині у ДТП загинуло троє людей

На Хмельниччині троє людей загинули внаслідок зіткнення позашляховика та рейсового автобуса. Як повідомили в Управлінні МВС України у Хмельницькій області,… Далі »