Нерівні сили: Хмельницька опозиція везе до Києва понад 1,5 тис. людей, Партія регіонів – близько тисячі

Фото zn.ua

Фото zn.ua

У Києві 18 травня обіцяє бути гарячим – Хмельницька опозиція везе до столиці понад 1,5 тис. людей, Партія регіонів – близько тисячі.

Таку інформацію НГП одержав від представників політичних сил та власних джерел.

Так, на політичну акцію “Вставай, Україно!” від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” орієнтовано братиме участь до тисячі активістів.

— Свободівці учасникам політичних акції ніколи не платили гроші. Люди заряджені ідеологічно, — сказав заступник голови облорганізації ВО “Свобода”, депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин.

Довезти 500 осіб пообіцяла обласна партійна організація Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

— Бютівці області свідомо віднеслися до поїздки на Київ. За свій кошт люди їхатимуть власним транспортом та залізницею. Наголошую, ніхто нікого не зобов’язував. Збір відбувається добровільно, — зазначив перший заступник голови облорганізації ВО “Батьківщина” Олександр Панасюк.

Від партії УДАР очікують зібрати у Києві делегацію з 200 осіб.

— Нам була квота 100 осіб. Ми організували близько 200 людей. Люди доїжджають власними силами, – повідомив народний депутат України, голова облорганізації УДАР Олександр Корнійчук.

Хмельницький Фронт змін делегує приблизко 100 осіб. Щоправда, керівник обласного осередку, депутат облради Олександр Ксенжук відмовився називати кількість людей, залучених до акції “Вставай, Україно!”. Пообіцяв після заходу оприлюднити.

Народний рух України обмежився 50 особами.

Що стосується Партії регіонів, центральне керівництво якої на 18 травня у столиці організовує антифашистський марш “В Європу – без фашистів”, то регіонали Хмельниччини запланували довезти понад 800 осіб. За інформацією НГП, підбір учасників провладної акції здійснюється за “рознарядкою”: в окремих районах голови сільських рад одержали партійне завдання забезпечити явку по 5 осіб від кожної сільської ради.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 11

 1. риги звозять рабів з адміністрацій і шкіл. в області 800 рабів Ядухи.
  І вони хочуть кращого життя, раби працюють за їжу і все.

 2. 777 Сам ти раб херовий , бидлом ходив у панів , у холуях у нациків , глянь у дзеркало морда фашиська!!!!

 3. 777 Сам ти раб херовий , бидлом ходив у панів , у холуях у нациків , глянь у дзеркало морда фашиська!!!!

 4. Я вболіваю за Свободу!

 5. el За жопу свою вболіваєш !!!

 6. Не розумію цих “вискоінтелектуальних” висловів “нацик”, даю розяснення – Націоналі́зм (фр. nationalisme) — ідеологія і напрямок політики, базовим принципом яких є теза про цінність нації як найвищої форми суспільної єдності та її первинності в державотворчому процесі. Відрізняється різноманіттям течій, деякі з них суперечать одне одній. Як політичний рух, націоналізм прагне до відстоювання інтересів національної спільноти у відносинах з державною владою.

  У своїй основі націоналізм проповідує вірність і відданість своїй нації, політичну незалежність і роботу на благо власного народу, об’єднання національної самосвідомості для практичної захисту умов життя нації, її території проживання, економічних ресурсів та духовних цінностей. Він спирається на національне почуття, яке споріднене патріотизму. Ця ідеологія прагне до об’єднання різних верств суспільства, незважаючи на протилежні класові інтереси. Вона виявилася здатною забезпечити мобілізацію населення заради спільних політичних цілей в період переходу до капіталістичної економіки.
  Ну які питання ? Це комуняки недобиті репетують про націоналістів. НАЦІОНАЛІЗМ – ВИЩИЙ ПРОЯВ ПАТРІОТИЗМУ.

  • націоналізм остане прібежіще негодяев.

  • Проаналізуй якщо є чим : Фашиська ідея обґрунтування переваги і обраності однієї, обраної в силу цього панівної нації (під нацією, як і під державою, розуміється один індивід , або їх невеличка група, що триває історично і об’єднаних однією ідеєю сильної особистості, мілітаризму, тоталітаризму, постійної війни, і панування) дискримінація стосовно інших «чужорідних», «ворожих» націй і національних меншин, класів, рас, індивідів, груп індивідів (бо можуть мислитись лише в державі),суспільств,партій, профспілок і тд.. Антиіндивідуалізм. Особиста позиція в колективі, наприклад, національного характеру, етнічного, расового або соціальних класів, або щодо організацій громадянського суспільства — пригнічується.

 7. Зветаюсь до 111, пропоную поміняти імя – “666-ПР”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.