Нардеп Мирний вимагає відновити газопостачання котелень Хмельницького

Народний депутат України від ВО “Свобода”, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Мирний вимагає від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відновити газопостачання котелень Хмельницького.

Відповідний запит політик надіслав на ім’я глави уряду та голові Правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Євгенові Бакуліну, повідомляє прес-служба облорганізації ВО “Свобода”.

У запиті зазначено, що комунальні підприємства міста “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні тепломережі” на 19 квітня 2013 року заборгували НАК “Нафтогаз України” 60 млн. грн. Натомість із Державного бюджету не відшкодовано різниці в тарифах 53,5 млн. грн., не відшкодовано пільги й субсидії 6,8 млн. грн., і заборгованість установ, що фінансуються з Державного бюджету, за опалення становить 5,2 млн. грн.

О.Мирний вимагає М.Азарова забезепечити гарячою водою лікарень, дитячих садків, шкіл та житлових будинків Хмельницького надати доручення НАК “Нафтогаз України” відновити газопостачання та роботу котелень міста.

Нагадаємо, що з 13 травня 2013 року у Хмельницькому припинено централізоване гаряче водопостачання житлового фонду на невизначений термін.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Чому тільки про Мирного написали? Я теж вимагаю. Усі жителі Хмельницького вимагають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.