На Хмельниччині борги за газ становлять майже 250 млн. грн. Газовики пішли судитися

Борги за спожитий газ  на Хмельниччині сягнули майже 250 млн гривень.

Як повідомляє прес-служба ТОВ «Хмельницькгаз збут», справно сплачують за енергоносій  лише 47% мешканців. Наразі найбільшими боржниками є клієнти Хмельницького та Хмельницького району, які боргують 123 млн. грн.

У відомстві наголосили, що зростання заборгованості почалося з того часу, відколи уряд майже у 6 разів підвищив ціну на природний газ для населення. Крім того, прослідковується і тенденція до нарощування боргів не лише в зимовий, а і в літній періоди.

«Нас турбує така складна ситуація з незадовільними розрахунками споживачів за газ саме у розпал опалювального періоду, коли  значно зростає споживання природного газу. Адже нам, як газопостачальному підприємству, потрібно виконати свої зобов’язання та  у встановлені терміни розрахуватися з НАК «Нафтогаз України» за поставлений газ, щоб мати можливість забезпечити надалі безперебійне газопостачання», – сказала  директор ТОВ «Хмельницькгаз збут» Олександра Панькевич.

Наразі вимушено припинене газопостачання 3679 споживачам області, які заборгували  5,6 млн. грн. Здебільшого, це матеріально забезпечені клієнти. До того ж понад 100 справ уже передані до суду.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Газовики масово ходять по селам і під виглядом виявленя порушень вимагають хабарі за не відключення газу у отримувачів субсидій, цього їх керівництво не бачить….

  • будь ласка, вкажіть села, в яких проходить ця “масовка” по вимаганню хабарів і якщо можна – конкретні адреси. ПРохання – написати у ФБ Лесі Андрейко (прес-секретар “Хмельницькгазу”) або на пошту press2@kmgas.com.ua. Дякую

  • Так, на даний час пересічний громадянин (житель) України вже просто неспроможний одночасно проплатити за енергоресурси і комунальні послуги (в сумі 2,5-:-3,5 тис. грн. при значно меншій зарплаті / пенсії) та придбати хоча б саму просту (найдешевшу) їжу для себе і сім’ї (не кажучи вже про щось інше). Особливо в тяжкому стані зараз літні люди (пенсіонери), які якраз і створили те, що на даний час розкрадене (дорозкрадають залишки). А люди, неспроможні заплатити, будуть (вже є) в боргах. Постає питання – То що у неспроможних заплатити будуть за борги відбирати житло (іншу останню власність) і де ж (на що) вони будуть жити? Таким чином «післямайданна» влада по суті вже поставила під великий сумнів подальше життя (виживання) на українській землі основної частини народонаселення України та, в кінцевому розрахунку, подальше існування України, як держави, так і суспільства (культури).

 2. для тебя безграмотный ты наш поясню что отключать помещения где проживают люди за долги зимой во время отопительного периода запрещено

 3. скажу для тебя грамотный: вчера в хмельницком районе отключили 9 домов, это только в селе где живут мои родственники, при отсутствии долгов

 4. Люди похитрее уже давно купили себе супермагниты, которые дейсвуют на устаревшие счетчики. Каждый выворачивается как может. Государство людей практически поставило на колени. А как жить ?

 5. Ау велес ты где

 6. як дійшло до діла надати реальні адреси, де так “масово” беруть хабарі газовики – то пан Воллес як у воду канув.

  • Леся, а розслідування ти вестимеш? я чудово розумію що доказового матеріалу лише зі слів постраждалих замало, але люди все прекрасно бачать і знають. Поясни з чим повязані рейди ваших служб по будинках отримувачів субсидій без жодної заборгованості за платежами? З осені все в будинках було добре, а через три місяці з’явилась маса претензій?

 7. “Адже нам, як газопостачальному підприємству, потрібно виконати свої зобов’язання та у встановлені терміни розрахуватися з НАК «Нафтогаз України» за поставлений газ, щоб мати можливість забезпечити надалі безперебійне газопостачання», – что в переводе на доступный язык означает: “Народ! Скинтесь Коболеву на 1 млн грн. зарплаты и еще + 200 % премий к этой зарплате так еще и прочей его своре.

 8. Не дивлячись на ” борги” населення цей Коболєв та Ко дійсно отримують мільйонну зарплатню за рахунок пана Гройсмана, який встановив “правильну” ціну на газ. Висновок: фактично до влади дорвалось організоване злочинне угруповання, яке ймовірно втече з країни у майбутньому.

  • Слышишь, друг! Так там еще Рева босякует с пенсиями. Будет тема для обсуждения. Скоро выйду на связь.

 9. Ті, котрі були бандитами до сьогоднішніх, хоч трохи якусь міру знали. В усякому разі над населенням так не знущались. І ціни на газ так не піднімали. За все життя ще такого знущання не було. Юльці ставлять в провину, що вона гроші в МВФ взяла, а тарифи на газ не підвищила (це казав пуля в лоб). Абсурд. За це, що вона кинула МВФ, а не наш народ, вона ще й винна. Азіров теж до такого не додумався. До того ж раніше український газ був для українців. А підприємства, якщо було треба, закуповували в раші. А тепер все навпаки. Ця кобила ніяк не нажереться само і тим зверху морди в двері вже не влазять. І все мало. Все рівно колись розірве. А місцеві шавки і собі хочуть щось увірвати. От і бігають. Знають, що пронесе, бо ніхто уваги на слова не звертає, хіба на сокиру.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.