У Хмельницькому пройшов Марш Героїв У Хмельницькому пройшов Марш Героїв

Сьогодні центральними вулицями Хмельницького пройшов Марш Героїв, в якому взли участь близько тисячі людей.   Курсанти прикордонної академії несли 286 портретів… Далі »

До формування нової Громадської ради при Хмельницькій ОДА недопустили 56 організацій До формування нової Громадської ради при Хмельницькій ОДА недопустили 56 організацій

Ініціативна робоча група відсіяла 56 громадських організацій у процесі підготовки до установчих зборів громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації. Перелік цих організацій є… Далі »

На Хмельниччині пов’язали ділків, які щодня продавали до 5 кг наркотиків На Хмельниччині пов’язали ділків, які щодня продавали до 5 кг наркотиків

Три нарколабораторії з виготовлення амфетаміну ліквідували у Старокостянтинові на Хмельниччині Про це повідомляють в СБУ. Щоденно зловмисники виготовляли від 2… Далі »

У Хмельницькому може з’явитися ще одна пішохідна зона У Хмельницькому може з’явитися ще одна пішохідна зона

У Хмельницькому може з’явитися ще одна пішохідна зона. Такий проект рішення заплановано винести на розгляд сесії міськради. Зокрема, пішохідну зону планують… Далі »

Сьогодні у Хмельницькому вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні Сьогодні у Хмельницькому вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні у Хмельницькому вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Як повідомляє прес-служба міськради, у культурному центрі “Плоскирів” відбудеться військово-патріотична програма з нагоди… Далі »