Стартує набір на семінар для активних переселенців по роботі з громадами Стартує набір на семінар для активних переселенців по роботі з громадами

КримСОС шукає активних людей з невеликих міст та селищ, щоб поділитись досвідом розвитку громад в Києві 25-26 лютого та підштовхнути… Далі »

На Хмельниччині у січні інфляція становила 1,2% На Хмельниччині у січні інфляція становила 1,2%

На споживчому ринку Хмельницької області в січні 2017 року порівняно з груднем 2016 року ціни зросли на 1,2%. Про це повідомляє Головне… Далі »

Кам’янецькі депутати планують виділити 2 млн.грн. на ремонт ліфтів Кам’янецькі депутати планують виділити 2 млн.грн. на ремонт ліфтів

На черговій сесії Кам’янець-Подільської міської ради 14 лютого депутати планують виділити з міського бюджету 2 мільйони гривень на ремонт ліфтів… Далі »

Виконком продовжив маршрут №47 до масиву “Перший Парковий” Виконком продовжив маршрут №47 до масиву “Перший Парковий”

Виконком Хмельницької міськради продовжив маршрут №47 до масиву “Перший Парковий”. Таке рішення було ухвалено на засіданні у четвер. Раніше маршрутні таксі… Далі »

Уряд передав будівлю Хмельницького окружного адмінсуду в держвласність Уряд передав будівлю Хмельницького окружного адмінсуду в держвласність

Уряд передав будівлю Хмельницького окружного адмінсуду на вул. Козацька, 42 в державну власність. Про це свідчить розпорядження КМУ від 8 лютого №85…. Далі »