Уряд виділив 1,7 млн. грн на капремонт “Тещиного язику” під Кам’янцем-Подільським Уряд виділив 1,7 млн. грн на капремонт “Тещиного язику” під Кам’янцем-Подільським

Кабінет міністрів України виділив 1,7 млн. грн на капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир- Чернівці (с. Гуменці), більш відомої як “Тещин… Далі »

На Хмельниччині знято обмеження для руху транспорту На Хмельниччині знято обмеження для руху транспорту

Починаючи із 12 години 4 лютого, на Хмельниччині знято обмеження руху для великовагових транспортних засобів та автобусів територіальними автомобільними дорогами. Як… Далі »

Кам’янецькі волонтери передали добровольцям безпілотник Кам’янецькі волонтери передали добровольцям безпілотник

Кам’янецькі волонтери під час одного із вишколів Добровольчого українського корпусу передали безпілотний літальний апарат для другої Окремої Тактичної Групи ДУК… Далі »

Громадська рада при хмельницькому виконкомі хоче, аби влада відмовилася від підвищення тарифів на проїзд Громадська рада при хмельницькому виконкомі хоче, аби влада відмовилася від підвищення тарифів на проїзд

Громадська рада при виконавчому комітеті Хмельницької міськради звернулася до мера Олександра Симчишина з вимогою не підвищувати вартість проїзду на пасажирські перевезення…. Далі »