Уряд виділив 1,7 млн. грн на капремонт “Тещиного язику” під Кам’янцем-Подільським

Кабінет міністрів України виділив 1,7 млн. грн на капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир- Чернівці (с. Гуменці), більш відомої як “Тещин язик”.

Про це зазначено у розпорядженні КМУ від 1 лютого №62.

Зокрема, на влаштування додаткової смуги на підйом на ділянці км 269 + 600 — км 275 + 100 цієї дороги виділено 1 млн. грн. Ще 744,7 тис. грн буде витрачено на проектно-вишукувальні роботи майбутніх років.

Крім цього, уряд передбачив 50 млн. грн на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка (через м. Вінницю) (окремими ділянками) і 5 млн. грн – на поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Хмельницький-Миколаїв (окремими ділянками).

Як писав НГП, 23 грудня депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України, в. о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з проханням реконструювати аварійно-небезпечну ділянку міжнародної дороги Н-03 Житомир-Чернівці.

У зверненні наголошується, що протягом багатьох років міжнародна автодорога Н–03 Житомир-Чернівці бентежить всіх численними аваріями. Найбільша кількість ДТП стається на 270-274 км біля міста Кам’янець-Подільський  перед мостом через р. Мукша. Ця ділянка дороги є найскладнішою та найнебезпечнішою для всіх учасників дорожнього руху, а також для людей, які мешкають на 273 км, адже не одноразово уламки від ДТП летіли просто на будинки.

Загалом, на капремонт аварійної дороги на відрізку “Тещин язик” (напрямок руху Хмельницький-Кам’янець-Подільський) необхідно залучити 140 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А скільки вкрадуть

    • “Ще 744,7 тис. грн буде витрачено на проектно-вишукувальні роботи майбутніх років.” Вот тут и ищите.
      Я уже об этом “тещином языке” говорил много раз: там надо кардинально менять переезд через р.Мукшу и выравнивать дорогу сразу снизу-вверх. Поищите в архивах “Гипрогражданпромстроя” (короче – в архитектуре” проэкт этого перехода середины 70-х прошлого; идея была киевлян, а макет в масштабе делал Аркадий Коган. Там эстакада на 7 опорах; это дороговато с учетом откатов. Но может сохранились какие-то чертежи/идеи, которые можно было-бы использовать в будущем. Кому интересно- пишите. ЗОРРО! Ты в курсах?

      • Уряд не може виділити 140 млн., а Ви хочете щоб побудували естакаду на 7 опор за 1 мільярд грн. Живіть реальністю………

  2. Нарешті дочекалися ????? Із необхідних 140 млн. уряд виділив на ремонт тещиного язика 1 млн.грн. , що становить 0,7%. Не будьте наївними!!!!! Зніміть лапшу!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.