У Хмельницькому мають намір заснувати відзнаку «Воля та мужність» У Хмельницькому мають намір заснувати відзнаку «Воля та мужність»

Депутатам Хмельницької міськради пропонують підтримати проект рішення про заснування відзнаки «Воля та мужність». Про це зазначено у відповідному проекті рішення сесії…. Далі »

Експерт навів приклади, де у Хмельницькій області органи влади дублюють функції тергромад Експерт навів приклади, де у Хмельницькій області органи влади дублюють функції тергромад

Директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук, як у Хмельницькій області окремі органи влади дублюють функції створених об’єднаних… Далі »

У Хмельницькому перекинувся сміттєвоз, є постраждалі У Хмельницькому перекинувся сміттєвоз, є постраждалі

Сьогодні на вулиці Західно-окружна у Хмельницькому сталася ДТП за участю сміттєвоза. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції, водій сміттєвоза, 1963 р.н., за… Далі »

На Хмельниччині активізувались «податкові» шахраї На Хмельниччині активізувались «податкові» шахраї

В області знову активізувались «податкові» шахраї, які вимагають у посадових осіб суб’єктів господарської діяльності нібито від імені керівництва ДПІ у… Далі »

Минулого року в області здали в експлуатацію 4,8 тис. квартир Минулого року в області здали в експлуатацію 4,8 тис. квартир

Минулого року прийнято в експлуатацію 404,8 тис.м2 загальної площі житла, що на 13,6% менше, ніж у 2015р. Про це повідомляє… Далі »

За рік чисельність працівників Хмельницької міськради збільшилась на 78 одиниць За рік чисельність працівників Хмельницької міськради збільшилась на 78 одиниць

У 2016 році  чисельність працівників Хмельницької міської ради та її виконавчих органів збільшилась на 78 одиниць. Таку відповідь надала керуюча справами… Далі »

Японці профінансують капітальний ремонт дитячих садочків у Кам’янці-Подільському Японці профінансують капітальний ремонт дитячих садочків у Кам’янці-Подільському

Заклади міського управління освіти і науки стали переможцями конкурсу грантової допомоги від Посольства Японії в Україні «Кусаноне». Про це повідомляє… Далі »