У Хмельницькому мають намір заснувати відзнаку «Воля та мужність»

Депутатам Хмельницької міськради пропонують підтримати проект рішення про заснування відзнаки «Воля та мужність».

Про це зазначено у відповідному проекті рішення сесії.

Почесна відзнака започатковується з метою відзначення мешканців Хмельницького, які проявили волю, мужність та відвагу, високий патріотизм і дисциплінованість, є взірцем вірності присязі народу України, які у виконанні військового обов’язку досягли високих показників у бойовій і професійній підготовці, під час проведення антитерористичної операції.

Нагорода визначається з враховуванням звернення громадських об’єднань, має особливий статус та не потребує державної реєстрації. До неї додається орден, який складається з трьох частин: колодки, хреста та накладки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. У когось в цій країні здоровий глузд залишився??? Ще випустіть відзнаку “Херой кап. труда” і дошку пошани кап. труда, щоб все було по Марксу.))

    • І всі ці «сенсації» нам «впарюються» саме в той час, коли пересічний громадянин (житель) України вже просто неспроможний одночасно проплатити за енергоресурси і комунальні послуги (в сумі 2,5-:-3,5 тис. грн. і більше при значно меншій фактичній зарплаті / пенсії) та придбати хоч би саму просту (найдешевшу) їжу для себе і сім’ї (не кажучи вже про щось інше). А через «підняття мінімалки» (це ж вже майже всі знають) в приватних підприємствах (і у юридичних, і у фізичних осіб) зараз здійснюється масове скорочення працівників (переведення їх на скорчений робочий день або взагалі «в тінь»), що, фактично, не підвищує дохід цих людей, а зменьшує. Особливо в тяжкому стані зараз літні люди (пенсіонери), які якраз і створили те, що на даний час розкрадене (дорозкрадають залишки). Таким чином, люди, неспроможні заплатити, будуть (та вже є) в боргах. Постають ще питання: То що, у неспроможних заплатити за борги будуть відбирати житло (іншу останню власність)? І де ж (на що) вони тоді будуть жити? І хто ж тоді буде платити податки, як з заробітної плати / інших доходів, так і за нерухомість (житло і землю)? Не розумію – який же зиск з цього буде державі та і тим же можновладцям / олігархам? Чи вони вже зовсім подуріли? Чи у них вже зовсім «вмер» т.н. «інстинкт самозбереження»? Чи вони впевнені, що вже «бога за бороду схопили»?
      Таким чином «післямайданна» влада по суті вже поставила під великий сумнів подальше життя (виживання) на українській землі основної частини народонаселення України та, в кінцевому розрахунку, подальше існування смої України, як держави, так і суспільства (культури). А усі ці «сенсації» Є ВІДВОЛІКАННЯМ УВАГИ ВІД СПРАВЖНІХ ПРОБЛЕМ.

  2. Існують державні нагороди. тому ця пропозиція виглядає примітивною та містечковою. Краще було б за рішенням сесії клопотати перед органами. які мають право нагороджувати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.