Віталій Олуйко підготував звернення від депутатів Хмельницької облради до Уряду про скасування субсидій Віталій Олуйко підготував звернення від депутатів Хмельницької облради до Уряду про скасування субсидій

Віталій Олуйко вважає, що існуючу систему субсидій потрібно негайно ліквідувати. Вона паразитуюча, популістська і зовсім не виховує в украінців бажання… Далі »

КВУ: у роботі губернатора Корнійчука недостатня протидія корупції і відсутність втілення стратегії розвитку регіону КВУ: у роботі губернатора Корнійчука недостатня протидія корупції і відсутність втілення стратегії розвитку регіону

Комітет виборців України вважає, що у роботі голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука присутня недостатня протидія корупції в області і спостерігається майже… Далі »

Голова Житомирської ОДА кинув виклик колезі із Хмельницького Голова Житомирської ОДА кинув виклик колезі із Хмельницького

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич вирішив започаткувати новий флешмоб #22tons_of_fuel_Challenge для голів облдержадміністрацій. Про що й сповістив на своїй сторінці… Далі »

Студентам пропонують повернути стипендії і встановити їх на рівні 1700 гривень Студентам пропонують повернути стипендії і встановити їх на рівні 1700 гривень

У Верховній Раді зареєстровано альтернативний законопроект №5654-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відновлення прав студентів на стипендію)». Ініціаторами законопроекту… Далі »

Нагута носитиме електронний браслет, щонайменше, до 24 березня – рішення суду Нагута носитиме електронний браслет, щонайменше, до 24 березня – рішення суду

Тернопільський міськрайонний суд зобов’язав підозрюваного у фінансових махінаціях, хмельничанина Дмитра Нагуту носити електронний засіб контролю до 24 березня. Про це  свідчить ухвала… Далі »

До Хмельницького на аграрний форум приїде Міністр АПК До Хмельницького на аграрний форум приїде Міністр АПК

Завтра, 7 лютого у Хмельницькому відбудеться Національний аграрний форум за участю Міністра АПК Тараса Кутового. Про це НГП повідомив керівник Об’єднавчого… Далі »

Хмельницька влада готова виділити 3 млн. грн для компенсації відсоткових ставок за кредитами, взятих підприємцями Хмельницька влада готова виділити 3 млн. грн для компенсації відсоткових ставок за кредитами, взятих підприємцями

З бюджету Хмельницького передбачається виділення 3 млн. грн для надання фінансової підтримки суб’єктам підприємництва шляхом часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових… Далі »

За тиждень в травмпункт звернулось 272 кам’янчанина За тиждень в травмпункт звернулось 272 кам’янчанина

За тиждень у Кам’янці-Подільському в травмпункт з ушкодженнями різного ступеню звернулось 272 особи, з них накладання гіпсових пов’язок знадобилося 85… Далі »

Загиблого в АТО кам’янчанина поховають у Новій Ушиці Загиблого в АТО кам’янчанина поховають у Новій Ушиці

Загиблого непередодні десантника із Кам’янця-Подільського Анатолія Заремського поховають у вівторок, 7 лютого у Новій Ушиці. Про це повідомив Кам’янець-Подільський міський… Далі »