Хмельницька влада готова виділити 3 млн. грн для компенсації відсоткових ставок за кредитами, взятих підприємцями

З бюджету Хмельницького передбачається виділення 3 млн. грн для надання фінансової підтримки суб’єктам підприємництва шляхом часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційно-інноваційних проектів.

Такі цифри прописані у міській програмі розвитку підприємництва на 2017-2018 роки, яку мають розглянути депутати на сесії.

Компансацію планується розділити по роках: на 2017 рік – 1 млн. грн, 2018 рік – 2 млн. грн.

Кошти з міського бюджету на погашення відсотків за кредитами надаватимуться привтаному бізнесу на конкурсних засадах. Серед вимог – відсутність простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, а також заборгованості перед державним і місцевими бюджетами та по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до Пенсійного фонду України; співфінансування інвестиційного проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 20 відсотків його вартості.

Нагадаємо, що на регіональному бізнес-форумі «Україна – країна підприємців», який відбувся у грудні 2016 року у Хмельницькому, міський голова Олександр Симчишин пообіцяв виділити з міського бюджету до 4 млн. грн на компенсацію кредитних ставок, тим самис стимулювавши створення нових робочих місць у приватному секторі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

 1. молодці

 2. Лично я не против создания рабочих мест – легальных. Но. Каких? В сфере производства, услуг? Что значит на “конкурсних засадах” ? Это – своим деньги громады, а чужим закон? Где список конкурсантов? Суммы кредитов и проценты, под что кредиты, где бизнес планы и т.д.
  А для всех АНАНИМОВ и прочих ботов напоминаю нормы Закона Украины “О доступе до публичной информации”:
  “5. Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. ”
  Также для граждан Хмельницкого напоминаю слова классика: “Нет бюджета Хмельницкого, а есть деньги Хмельницких налогоплательщиков”, то есть наших с вами.
  Дальше. А что в городе все в порядке с потерями тепла/воды в коммуникациях, с тарифами ажур?Продолжить?
  И напоследок – одни цитаты.
  “Довідка УНІАН. Організатори форуму – Український союз промисловців і підприємців за підтримки місцевої влади та Приватбанку – прагнуть показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості та перспективи для втілення їх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи і продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу. Головна мета проекту – сприяти за рахунок розвитку малого бізнесу створенню понад 1 млн нових робочих місць по всій країні.
  “Президент УСПП – Анатолій Кирилович Кінах.
  Напоминаю: “Це той Кінах, хто став першою тушкою в парламенті. Депутат Володимир Яворівський навіть вивів формулу зради – “один кінах”

  • Ой! А шо такое? Куда подевались все АНАНИМЫ? Аж працивно!
   12.48 – может на обед ушли?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.