Уряд похоронив законодавчі напрацювання з будівництва сміттєпереробного заводу у Хмельницькому Уряд похоронив законодавчі напрацювання з будівництва сміттєпереробного заводу у Хмельницькому

Кабінет міністрів України визнав такою, що втратила чинність постанова від 8 грудня 2010 р. №1256 “Про затвердження переліку проектів із пріоритетних… Далі »

Симчишин міняє двох головлікарів поліклінік Хмельницького Симчишин міняє двох головлікарів поліклінік Хмельницького

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин не продовжив контракти двом головним лікарям поліклінік міста. Про це зазначено у його розпорядженнях від… Далі »

Порошенко дав ордена дружині загиблого Героя Небесної сотні з Хмельниччини Порошенко дав ордена дружині загиблого Героя Небесної сотні з Хмельниччини

Президент Петро Порошенко відзначив державною нагородою волонтера зі Старокостянтина і дружину загиблого Героя Небесної сотні Тетяну Бондарчук. Про це сказано в Указі… Далі »

На Хмельниччину йде потепління На Хмельниччину йде потепління

За інформацією Українського Гідрометцентру, найближчі кілька діб у Хмельницькій області спостерігатиметься підвищення температури та ожеледиця на дорогах. 18 лютого очікується… Далі »

На Шепетівщині під час пожежі загинуло двоє людей На Шепетівщині під час пожежі загинуло двоє людей

У селі Майдан Лабунь Шепетівського району під час пожежі загинуло двоє людей. Як повідомляє Головне управління ДСНС в області, трагедія сталася 16… Далі »