СБУ виявила на ХАЕС прихильницю «руського міра» СБУ виявила на ХАЕС прихильницю «руського міра»

СБУ оголосила офіційне застереження мешканці Нетішина та заявила про неприпустимість її протиправної поведінки. Її  діяльність правоохоронці кваліфікували як таку, що… Далі »

Сергій Лабазюк: “Ключове для нас – зберегти землю у власності українців” Сергій Лабазюк: “Ключове для нас – зберегти землю у власності українців”

Ринок землі не запрацює, поки не приймуть відповідні закони, що захищатимуть інтереси українців. Про це в ефірі одного з загальнаціональних… Далі »

Справа Смотрицького каньйону: суд дозволив взяти зразки підписів інспектора Держекоінспекції Справа Смотрицького каньйону: суд дозволив взяти зразки підписів інспектора Держекоінспекції

Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду надав дозвіл на тимчасовий доступ до службової документації (акти перевірок з додатками, службових записок, заяв,… Далі »

Свиноферма зі Старокостянтинова отримала 250 тис. грн поворотної компенсації з обласного бюджету Свиноферма зі Старокостянтинова отримала 250 тис. грн поворотної компенсації з обласного бюджету

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук виділив 250 тис. грн ТОВ “Подільський бекон” на компенсацію наслідків від спалаху Африканської чуми свиней…. Далі »

Будфірмі депутата облради закидають завищення майже на 1 млн. грн на капремонті вулиці у Шепетівці Будфірмі депутата облради закидають завищення майже на 1 млн. грн на капремонті вулиці у Шепетівці

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради судиться з місцевим приватном підприємством “МВМ-13” через проведений капітальний ремонт проспекту Миру три роки тому. Про… Далі »

У Нетішині зловмисник заклав макет протитанкової міни під комплекс відпочинку У Нетішині зловмисник заклав макет протитанкової міни під комплекс відпочинку

У Нетішині зловмисник заклав макет протитанкової міни під комплекс відпочинку. Як повідомляє сектор комунікації обласної поліції, 15 лютого про виявлений… Далі »

Уряд затвердив перелік земельних ділянок на Хмельниччині для будівництва житла рятувальників Уряд затвердив перелік земельних ділянок на Хмельниччині для будівництва житла рятувальників

Уряд затвердив перелік земельних ділянок, що пропонуються для спільного будівництва житла для осіб рядового і начальницького складу Державної служби з… Далі »