Будфірмі депутата облради закидають завищення майже на 1 млн. грн на капремонті вулиці у Шепетівці

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради судиться з місцевим приватном підприємством “МВМ-13” через проведений капітальний ремонт проспекту Миру три роки тому.

Про це свідчить ухвала Господарський суд Хмельницької області від 8 лютого.

Мерія оскаржує окремі акти приймання виконаних будівельних робіт. На її думку, капремонт проспекту Миру виконаний неналежно, з порушенням п. 2.1. договору. Серед недоліків завищення вартості будівельних робіт відносно проектно-кошторисної документації; невідповідність якості виконаних робіт будівельним нормам і правилам (не дотримано товщин асфальтобетонного покриття відносно проектно-кошторисної документації та будівельних норм); невідповідність якості використаної асфальтобетонної суміші; до актів приймання виконаних будівельних робіт включені роботи, не передбачені проектно-кошторисною документацією.

Крім цього, міська рада найняла державне підприємство “Український державний інститут з проектування об’єктів державного будівництва “Укрдіпродор” для перерахованку вартістю підрядних робіт. За результатами проведеного перерахунку вартості підрядних робіт, їхня вартість повинна становити 3 млн. 876 тис. 632,2 грн, а 4 млн. грн, які замовник сплатив підрядній організації.

Разом з тим, МВМ-13 подав зустрічний позов до міської ради. У додаткових поясненнях підприємство вказує, що замовник ухилився від прийняття виконаних підрядником робіт, не зазначивши при цьому конкретних недоліків, допущених при їх виконанні, не направивши підряднику підписаного акту або письмової мотивованої відмови від прийняття робіт.

З цього приводу Господарський суд призаначив судову будівельно-технічну експертизу, проведення якої доручив Київському науково-дослідному інституту судових експертиз.

За даними відкритих реєстрів, директором ПП “МВМ-13” є діючий депутат Хмельницької облради Врам Мовсісян.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Все як би воно нічого, але турбує інше: ЦЯ НЕЯКІСНА ДОРОГА ЄДИНА НОРМАЛЬНА ДОРОГА В ШЕПЕТІВЦІ…схоже на банальне зведення рахунків в зв`язку із не отриманням від підряника відкату місцевою владою. Чи може всі інші ремонти в Шепетівці якісні? Якщо так, то де ж тоді у вас дороги?

 2. Віктор, повністю Вас підтримую. Скажу більше, це єдине підприємство, яке побудувало дороги і вони тривалий час служать людям, а не дають владі наживатися на ямкових ремонтах. Це добре видно на Старокостянтинівському шосе від в”їзду в місто до магазину “Ясен”, вул.Судилківська від залізничного мосту до військової частини – роботи виконані ще в 2001 році і дорога має кращий вигляд ніж ті, які неодноразово ремонтувалися.

 3. Ач як армянчика боти засуєтилися)) Поклали в карман мільйони, зробили тонкий слой асфальту, який під бордюрами розплився і тепер тут обіжених грають.

  • Так ары весь асфальтовый бизнес с поручем поделили. Они дворы закатывают в Хмельницком, а он трассы между городами.

  • Армяни бувають різні, як і люди інші національностей, але коли при обранні до облради керівник підприємства набрав другий результат по кількості голосів в області серед депутатів облради, то варто задуматися, видно людина заслужила довіру людей, при цьому красномовним його назвати не можна. А Швондерів нажаль в нашому суспільстві досить багато…

  • Кінь що у долі Шепетівського міського голови, тебе засліпило що той ніби то тонкий шар асфальтуту лежить вже більше 3 років іне псується? Ти нечисть відійди 100м в бік міськвиконкому і подивись на торішній асфальт що вже давно щез. До чого тут армянин чи татарин? Ти точно є націоналістичним виблюдком який в долі і грабує Шепетівку!

 4. Попередній мер Шепетівки в центрі Києва (за наші з вами гроші) відкрив приватний кабінет. Це просто не надали можливість “по- легкому” зрубити гроші іншому меру. Люди, подивіться навкруги!!! Можновладці нічого не роблять – заводи і промисловість стоять, місто занепадає!!! Та дайте ви можливість працювати тим людям, які це хочуть робити!!! А не ставте палки в колеса!

  • Попередник за 3 роки і собі вкрав не мало і зробив для міста стільки, як за останні 20 років всі колишні і нинішні мери разом не зробили. А нинішній і не робить і не краде, лише соплі жує. То що краще?

 5. Фу! Как некрасиво! Очень непорядочный человек этот мужчина из Судылкова,он всех обманывает. Зачем?

  • Промовивши слово “непорядність” та “Судилків” у більшості інші асоціації: про колишнього очільника Шепетівської РДА від ВО СвободаДорощука Миколу що накрав сотні гектарів землі. Все ж логічно, для Свободи земля – то святе! І сказане мною ( про злодія) вже навіть підтверджене судами. Коли вже нечисть прикриваючись патріотизмом перестане нахабно красти???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.