Сьогодні у Кам’янці в рамках пілотного проекту Уряду одружилося дев’ять пар Сьогодні у Кам’янці в рамках пілотного проекту Уряду одружилося дев’ять пар

Михайло Костів і Крістіна Комарніцька стали першими учасниками пілотного проекту Уряду з реєстрації шлюбу за 24 години, презентація якого відбулася… Далі »

Сертифікати НАТО отримав черговий курс кам’янецьких саперів Сертифікати НАТО отримав черговий курс кам’янецьких саперів

Сьогодні, 14 лютого, в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам’янець-Подільському, урочистою церемонією вручення сертифікатів… Далі »

На Хмельниччині судитимуть шахрайку, яка ошукала підприємців на 40 млн. грн. На Хмельниччині судитимуть шахрайку, яка ошукала підприємців на 40 млн. грн.

Хмельницькою місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно мешканки міста Хмельницького за фактом шахрайства в особливо великих… Далі »

Кам’янецькі депутати вважають, що згорівше авто колеги – це «замах на життя» депутата Кам’янецькі депутати вважають, що згорівше авто колеги – це «замах на життя» депутата

Сьогодні під час 26 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати направили звернення до Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України… Далі »

ОТГ Хмельниччини більше фінансували периферійні села, ніж центри громади ОТГ Хмельниччини більше фінансували периферійні села, ніж центри громади

За даними Інституту громадянського суспільства, минулого року об’єднані тергромади Хмельницької області більше фінансували периферійні населені пункти, ніж центри громади. Так, міські громади на… Далі »

Відсьогодні у Кам’янці-Подільському реєструють шлюб за добу Відсьогодні у Кам’янці-Подільському реєструють шлюб за добу

З 14 лютого Міністерство юстиції спростило умови реєстрації шлюбу у Кам’янці-Подільському. Відтепер це можна зробити за одну добу. Учасником пілотного проекту визначено… Далі »

У Хмельницькому мають намір затвердити нові правила розміщення рекламних вивісок У Хмельницькому мають намір затвердити нові правила розміщення рекламних вивісок

Виконавчий комітет Хмельницької міськради має намір затвердити нові Правила розміщення рекламних вивісок з метою збереження автентичності історичного середовища та туристичної привабливості міста…. Далі »

Долю недіючого військового госпіталю у Хмельницькому мають вирішити Міноборони і МВС Долю недіючого військового госпіталю у Хмельницькому мають вирішити Міноборони і МВС

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає, що подальшу долю недіючого військового госпіталю у Хмельницькому (мікрорайон Ракове) мають… Далі »

На Хмельниччині відзначили офіцерів спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» На Хмельниччині відзначили офіцерів спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом»

Півтора десятка співробітників податкової міліції Хмельниччини, які у складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» захищали економічну безпеку України у зоні… Далі »