Відсьогодні у Кам’янці-Подільському реєструють шлюб за добу

З 14 лютого Міністерство юстиції спростило умови реєстрації шлюбу у Кам’янці-Подільському. Відтепер це можна зробити за одну добу.

Учасником пілотного проекту визначено Кам’янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

Реєстрація шлюбу відбувається за адресами: вулиця П’ятницька, 11 (Галерея мистецтв); вулиця Польський ринок, 18 (Кам’янець-Подільський туристично-інформаційний центр); вулиця Польський ринок, 1 (Міська Ратуша); вулиця Замкова, 1 (Стара Фортеця).

Особи які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, повинні принести паспорт та документи про сплату державного мита.

Як відомо, у липні 2016 року Кабінет міністрів схвалив впровадження пілотного проекту в деяких населених пунктах щодо реєстрації шлюбу протягом 24 годин.

Наразі проект “шлюб за добу” реалізується у найбільш популярних туристичних містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні та на територіях наближених до зони проведення антитерористичної операції – у містах Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Згідно із звичайною процедурою, між подачею заяви і реєстрацією шлюбу має пройти не менше 30 днів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.