Супрун: Хмельницька область повільно використовує вакцину БЦЖ Супрун: Хмельницька область повільно використовує вакцину БЦЖ

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає, що Хмельницька область повільно використовує вакцину БЦЖ проти туберкульозу. Про це сьогодні… Далі »

Хмельничан запрошують долучитися до проекту «Мальоване місто» Хмельничан запрошують долучитися до проекту «Мальоване місто»

Хмельницька міська рада оголошує початок стріт-арт проекту «Мальоване місто» Мета проекту – надання нового концептуального вигляду звичним урбаністичним ландшафтам (об’єктам… Далі »

МОЗ дасть 6 млн. грн на створення єдиної диспетчерської системи Хмельниччини МОЗ дасть 6 млн. грн на створення єдиної диспетчерської системи Хмельниччини

Цього року Міністерство охорони здоров’я України виділить з державного бюджету 6 млн. грн на створення єдиної диспетчерської системи Хмельницької області…. Далі »

Мешканка Хмельниччини намагалась вивезти зброю із зони АТО Мешканка Хмельниччини намагалась вивезти зброю із зони АТО

Донецькі правоохоронці виявили в мешканки Хмельниччини на блокпосту біля Слов’янська мисливський карабін, який було незаконно «модернізовано». Про це повідомляється у донецькій… Далі »

Транспортна реформа: у Хмельницькому зникне до 50 маршруток Транспортна реформа: у Хмельницькому зникне до 50 маршруток

У процесі запровадження транспортної реформи у Хмельницькому кількість маршруток зменшиться до 50 одиниць. Про це “Незалежному громадському порталу” заявив заступник начальника… Далі »

На Хмельниччині сільська рада на 4,3 млн. грн замовила капремонт будинку культури, не маючи достатньо грошей На Хмельниччині сільська рада на 4,3 млн. грн замовила капремонт будинку культури, не маючи достатньо грошей

Господарський суд Хмельницької області визнав недійсним проведений тендер Новосільської сільської ради Ізяславського району на капітальний ремонт будівлі місцевого будинку культури загальною вартістю… Далі »