Супрун: Хмельницька область повільно використовує вакцину БЦЖ

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає, що Хмельницька область повільно використовує вакцину БЦЖ проти туберкульозу.

Про це сьогодні вона сказала під час спілкування з журналістами.

“У вересні 2016 року в Україну надійшла вакцина БЦЖ. Тоді МОЗ 50 тис. доз направив Хмельницькій області. Знаєте, скільки її залишилось не використано? На 1 лютого лише 22,5 тис. доз. Щось тут не так”, – зазначила вона.

Посадовець зауважила, що контроль за вакцинацією має здійснюватися на місцях.

“Необхідно вимагати від медиків, аби у кожній лікарні вивішували перелік і кількість невикористаних вакцин”, – наголосила Супрун.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. поки керуе Цуглевич ніяких вакцин не дають. Тільки бізнес і ще в департаменті працюе Василишин такий самий хабарник як його брат.

  2. Це саботаж.Пані Супрун найкращий урядовець в МОЗ за всі часи незалежності України,її хотят дискредитувати тому що, вона швидко перекрила великі нелегальні канали заробітку в медичній галузі.

  3. А кому вакцина БЦЖ потрібна в період грипу? Цеж небезпечно, чи ні? Якщо вірити новинам Хмельниччини 29 тис. населення стоїть на обліку онкологічних хворих (трохи лякаюча цифра, тобто % проживаючий людей на даній території і це ще не рахуючи хворих на цукровий діабет, гепатит, СНІД та інших невиліковних захворювань). Можливо щось потрібно реформувати в цьому напрямку, тобто покращити профілактику, підтримуючу терапію та діагностику особливо на раніх стадіях?
    Дмитро, а які канали перекрила? Роскажіть буде всім цікаво, бо я наприклад не знаю і думаю я не один такий, що живу в небачені дійсності. А то розповідає за страхову медицину (Ви поцікавтеся за кордоном у США чи Німеччині скільки відраховується від зарплати і тоді зробіть висновки чи це потрібно нам у часи занепаду України, коли люди не можуть розрахуватися за комунальні послуги, не говорячи вже за харчування.
    Іван із зазначеною інформацією рекомендую звернутися Вам у відповідні органи, а не писати тут, так аби було.

    • Надія вас попросив такі дати відповіді хабарники. У них все куплене а ви розказуете нам сказки. Ганьба ВАМ.

  4. ТИ ТАКА. ЯК ВОНИ ВСІ. ЧИТАЙ ПРЕСУ ДЕ НАПИСАНО ЗА ВАСИЛИШИНА.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.