Про роботу у грудні-січні Про роботу у грудні-січні

За два місяці роботи народний депутат України приділив значну увагу проблемам інфраструктури, освіти, медицини, культури, соціального захисту та безпеки громадян…. Далі »

У Хмельницькому перевіряючі склали 43 акти на водіїв маршруток за порушення безпеки перевезень У Хмельницькому перевіряючі склали 43 акти на водіїв маршруток за порушення безпеки перевезень

Протягом 14-15 лютого працівники патрульної поліції спільно з інспекторами Управління Укртрансбезпеки оформили 43 акти на водіїв маршрутних таксі за порушення безпеки… Далі »

Мешканка Хмельницького району програла апеляцію у справі розбазарених земель аеропорту Мешканка Хмельницького району програла апеляцію у справі розбазарених земель аеропорту

Апеляційний суд Хмельницької області відхилив апеляційну скаргу мешканки Хмельницького району Валентини Макарової, яка відстовувала право на 41 сотку з частини земель… Далі »

Податківець очолив департамент економіки Хмельницької ОДА Податківець очолив департамент економіки Хмельницької ОДА

Голова Хмельницької ОДА призначив нового керівника обласного департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури. Про це сказано у розпорядженні кеманича області від… Далі »

В Кам’янці на охорону будівлі міськради планують виділити близько 200 тис.грн. В Кам’янці на охорону будівлі міськради планують виділити близько 200 тис.грн.

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради оголосив тендер на охорону адмінбудівлі міськради за адресою майдан Відродження, 1. Орієнтовну вартість зазначених послуг… Далі »

На Хмельниччині за два роки відкрили лише одне підприємство – Google На Хмельниччині за два роки відкрили лише одне підприємство – Google

Корпорація Coogle опублікувала мапу підприємств, відкритих в Україні з початку 2015 року. Хмельниччина представлена на ній лише одним підприємством –… Далі »

Славутчани просять уряд аргументувати продовження строків експлуатації першого енергоблоку ХАЕС Славутчани просять уряд аргументувати продовження строків експлуатації першого енергоблоку ХАЕС

Славутчани просять уряд роз’яснити ситуацію з продовженням терміну експлуатації першого енергоблоку ХАЕС. Про це повідомляє Славутська міська рада. Міський голова… Далі »

З початку року бізнес-спільнота Хмельниччини ввезла товарів майже на півмільярда гривень З початку року бізнес-спільнота Хмельниччини ввезла товарів майже на півмільярда гривень

З початку року представники бізнес-спільноти Хмельницької області з імпортними операціями ввезли з-за кордону продукції на 467 мільйонів гривень. У порівнянні… Далі »

Впровадження електоронного квитка у міському транспорті Хмельницького затягне близько 200 млн. грн Впровадження електоронного квитка у міському транспорті Хмельницького затягне близько 200 млн. грн

Впровадження повної електронної оплати проїзду, в тому числі електронного квитка, у міському пасажирському транспорті Хмельницького затягне близько 200 млн. грн. Про… Далі »