На Хмельниччині за два роки відкрили лише одне підприємство – Google

Корпорація Coogle опублікувала мапу підприємств, відкритих в Україні з початку 2015 року.

Хмельниччина представлена на ній лише одним підприємством – заводом насіння компанії “КВС-Україна”, побудованим у Кам’янці-Подільському.

У той же час сусідні регіони мають значно кращий показник.
4168922_original

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. А зато у нас на барахолке трусы с носками дешевле любого региона.

  • Жора (знову дуркуєш) вони ж китайські. В цивілізованих суспільствах торгівля є локомотивом промисловості, а у нас на Україні торгівля (китайським непотрібом) є смертю (Юльою з косою) для нашої промисловості.

   • Дружище ты не прав. Если ты Хмельничанин, а не козачок засланный, то должен понимать, что 80% хлама на барахолке клепают уже в Хмельницком! А это трудовые места и мизерные но все таки налоги. Открой газету Е и посмотри сколько швей надо. Официальных цехов 450 есть, а подпольных и того больше. Качество в основном гораздо лучше чем китайский фуфел. Так что товарищ Мао нашим барыгам начал проигрывать.

    • Жора, в принципі я тверджу правильно, хоча і наведені вами доводи майже повністю відповідають дійсності (я все це знаю, хоч і “Є” не читаю). А правий я тому, що таке підпільне або напівпідпільне виробництво вигідне тільки його власникам, а не працюючим на них та державі. Знаю, одного такого: він виплачує працівникам зарплату в конвертах, якщо взагалі виплачує, а у самого діти вчаться за кордоном і, на це різдво, не зважаючи на кризу (малий та середній бізнесу нібито зовсім вмер), усією сім’єю іздив в Дубаї. А “чіпляюсь” я до вас, доречі у вашому стилі, через ваше “дуркування” у коментарях стосовно серйозних питань, в т.ч. – щодо АЕС. А насправді ми вже “на краю”… (молдовани вже з нас сміються).

     • Молдован не трогай они пусть сами виноград собирают. А вот то , что товарищ в Дубай сгонял так это хорошо. Так как остальным он денжат отсыпал в виде зарплаты и они смогли себе на новый год поросятины прикупить. Иначе на белом пособии по безработице пили бы кефир на новый год. Так что черный нал наше все! Думаю вы это заметили по декларациям наших депутан.

 2. Якщо підприємство не додали до контактів Гугл, то це не значить, що воно не існує (фактично). Хоча для сучасного світу, який зав’язаний на інтернеті, то це дійсно так – якщо тебе там нема, ти не існуєш)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.