Впровадження електоронного квитка у міському транспорті Хмельницького затягне близько 200 млн. грн

Впровадження повної електронної оплати проїзду, в тому числі електронного квитка, у міському пасажирському транспорті Хмельницького затягне близько 200 млн. грн.

Про це заявив заступник міського голови Андрій Бондаренко в ефірі 33 каналу.

За його словами, минулого року було придбано валідатори (система автоматизованого продажу) для встановлення у тролейбусах. Наразі їх необхідно підключити до програмного забезпечення.

“Це дасть можливість відслідковувати перевезення пасажирів комунальним транспортом”, – зауважив посадовець.

Що стосується приватних перевізників (маршрутних таксі і великогабартиних автобусів), то міська влада не ставить їм обов’язкової вимоги переходу на електронний квиток.

“Наскільки міський бюджет готовий витратити близько 200 млн. грн для повсюдного впровадження електронного квитка у пасажирському транспорті? Частково це сприятиме обліку пасажирів, у тому числі пільговиків. Мінімізуємо грошовий контакт водія, кондуктора та пасажира”, – сказав Бондаренко.

Як відомо, 17 січня 2017 року народні депутати проголосували за закон, який передбачає впровадження в Україні електронної оплати проїзду.

Задля впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в транспортних засобах будуть встановлювати спеціальні турнікети та сканери. Оплатити проїзд можна буде як спеціальною проїзною електронною карткою, так і банківською карткою.

ea7c47e09ace76b417356602187fef99

Усе залежатиме від того, яку саме систему оберуть перевізники. Зазначимо, що подібна система діє в київському метро, де можна розрахуватися за проїзд електронним проїзним (який можна постійно поповнювати коштами) та банківською карткою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Не з дешевих задоволення. Є від чого опускати очі брехливому Паламарчуку. Тепер зрозуміло чому на хмельничан зашморгом затягують збільшення вартості проїзду на 1 грн. Дешевше ніяк на можна. Влада має піаритися “Симчишин купив” Ніхто ж не каже, що тролейбуси і все інше купляють з міської казни та виручки. Тобто з грошей хмельничан. Мер та його команда, судячи з їх декларацій податків сплатили як кіт наплакав. Проте гордо стверджують – ми купили і ще купимо … Но не доказують, що за наші гроші і в подальшому на наше утримання.

  • “симчишин купив” – що це маячня? Він з своєї зарплати купив? Рагуль потратив наші гроші на купівлю нікудишніх тролейбусів, які більш схожі на маршрутки – такі ж маленькі, тісні і незручні. Ніби не можна було знайти нормального тролейбуса.

  • Який мер купив більше тролейбусів

 2. 200 мільйонів?! Подумаймо. За такі кошти можна придбати ще 25-30 одиниць тролейбусів.Добре було б опублікувати техіко-економічне обгрунтування цього нововведення з конкретними розрахунками-коли,кому і яку користь воно принесе!

 3. Решение об электронных билетах принимала не Хм. рада, а Верховна Рада олигархических холуев. Кто-то решил немного заработать на бочонок черной икры – красная, видать, приелась – на закупках оборудования и ПО. Надеюсь, подавится, … (нехороший человек).

 4. Різні види транспорту чомусб не включають маршрутки
  Цікавий квиток

  • вот так всегда. купили валидаторы-потратили деньги!!!! положили на склад))) на следующий год купят следующую часть-“пепепараторы”))) положат на склад, потом еще … и когда полностью закончат покупать все, окажется что валидаторы старые и не подходят

 5. швободівські рагулі хочуть спиздити 200 мільйонів гривень

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.