Мешканка Хмельницького району програла апеляцію у справі розбазарених земель аеропорту

Апеляційний суд Хмельницької області відхилив апеляційну скаргу мешканки Хмельницького району Валентини Макарової, яка відстовувала право на 41 сотку з частини земель хмельницького аеропорту, яка дісталася їй на підставі розпорядження голови Хмельницької РДА у жовтні 2012 року.

Про це свідчить ухвала суду від 9 лютого.

Пані Макарова спочатку програла суд першої інстанції, який дійшов висновку, що “спірна земельна ділянка знаходиться в межах земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні КП Аеропорт-Хмельницький, що підтверджується матеріалами технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП Аеропорт-Хмельницький, виготовленими ТОВ “Хмельницьке обласне земельне агентство”.

В апеляційній скарзі громадянка просила врахувати, що вона на відведеній ділянці вирощує сільськогосподарські культури. А щодо спроб відібрати ділянку зіслалася на досвід європейського правосуддя.

Нагадаємо, що у червні 2016 року депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Головного управління Національної поліції в області і Управління Служби безпеки в області з проханням перевірити законність передачі 12 земельних ділянок у приватну власність.

Землі розташовані на території комунального підпримєства облради “Аеропорт Хмельницький”. Їхня загальна площа становить 8,74 га. Сумнівні ділянки мають цільове призначення “для ведення особистого селянського господарства” і “для ведення товарного сільськогосподарського виробництва”.

Більше про спірні ділянки читайте у публікації “Хмельницький аеропорт у земельній облозі.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.