Мінінфраструктури звинуватило місцеву владу у не бажанні відродити хмельницький аеропорт

Міністерство інфраструктури України пояснило причини занепаду хмельницького аеропорту.

Про це зазначено у відповіді заступника Міністра Юрія Лавренюка на інформаційний запит користувача проекту “Доступ до правди”.

За даними Мінінфраструктури, комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» належить до сфери управління Хмельницької обласної ради. Термін дії сертифікату аеродрому закінчився 15 лютого 2012 року.

Востаннє комунальники звертались до Державної авіаційної служби України із заявкою щодо тимчасового продовження терміну дії Сертифіката аеродрому у лютому 2012 року.

Державна авіаційна служба України листом від 7 березня 2012 року повідомила про відсутність підстав щодо тимчасового продовження терміну дії Сертифіката аеродрому через закінчення термінів дії сертифіката служби авіаційної безпеки, посвідчень придатності метеорологічного обладнання, посвідчень придатності світлосигнального обладнання, відсутності даних щодо перешкод на приаеродромній території.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“До теперішнього часу заявки до Державної авіаційної служби України щодо сертифікації аеродрому «Хмельницький» не надходили. При формуванні Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року №944, Міністерство інфраструктури неодноразово зверталось до аеропорту «Хмельницький» та місцевої влади з метою отримання відповідних матеріалів та пропозицій, проте відповідь не надходила, що слугувало причиною відсутності аеропорту «Хмельницький» у Державній цільовій програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року”, – наголосили у відомстві.

Разом з тим, т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний письмово повідомив, що облдержадміністрація зацікавлена у відновленні роботи КП «Аеропорт Хмельницький».

Зокрема, у квітні 2016 року департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА направив пропозиції президенту авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» про налагодження співпраці з відновлення діяльності КП «Аеропорт Хмельницький».

Як відомо, «Міжнародні авіалінії України» належать українському олігарху Ігорю Коломойському та бізнесмену Арону Майбергу.

Як писав НГП, на відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн. На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє.

Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Камянчани скоро будуть “літати” на АН-2, а чому б і нам не прокататись з вітерцем ???

  2. Аэропорт очень важный стратегический объект для города. Это и бизнес и отдых!!! А власти наверное не заинтересованы в развитии региона.

  3. Аеропорт краще збудувати на новому місці, подалі, бо Хмельницький забудовами скоро впреться в посадкову смугу.

  4. Передайте його місту у міста і кошти є і бажання його запустити.

  5. Це спланована системна довготривала програма, яка реалізовується евреями-бізнесменами і політиками при участі місцевих, для доведення його до жахливого стану і передачі( покупці його за безцінь) та побудови приватної літального смуги для “своіх”… Це основна причина чому нічого не виконується. Є план він виконується… Вже МАУ підключили, але це ширина для якоїсь нової оборудки, зуоломойським справ не має чого вести- це хапуга!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.