Хмельницька облрада запланувала 2,4 млн. грн на “лежачий” аеропорт

Хмельницька обласна рада планує внести зміни до обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький», збільшивши видатки на 2,4 млн. грн.

Про це зазначено у проекті рішення, який винесено на чергову сесію облради 23 березня.

Левова частина піде на ліквідацію заборгованості із зарплати та податків. Ще 41 тис. грн передбачено на проведення організаційних заходів з надання майна комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» в концесію.

Нагадаємо, що у 2016 році з обласного бюджету виділено 2,8 млн. грн на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам аеропорту та податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Як писав НГП, на відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн. На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє.

Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Довідка НГП. Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький складається з аеродромного, аеровокзального, наземного комплексів на землі. Аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв. м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.