За реанімацію хмельницького аеропорту візьметься фірма зі статутним капіталом 2 тис. грн

ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” за результатами тендера 8 жовтня уклало угоду з ТОВ «СТКБУД» (Хмельницький) на поточний ремонт аеродрому комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький”.

аеропорт

Загальна вартість робіт становить 981,5 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця грудня цього року планується здійснити поточний ремонт злітно-посадкової смуги та її маркування і відремонтувати огорожу по периметру аеродрому.

Єдиним конкурентом ТОВ «СТКБУД» на торгах було товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд Дорбуд», яке виставило ціну вищу на 31,1%.

Згідно з витягу Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ТОВ «СТКБУД» очолює Михайло Сікорський.

Це підприємцтво зареєстроване 25 березня 2013 року. Розмір статутного капіталу становить 2000 гривень.

Крім цього, 12 вересня на сесії депутати Хмельницької обласної ради ухвалили рішення делегувати Хмельницькій обласній державній адміністрації повноваження Хмельницької обласної ради щодо управління об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – комунальним підприємством «Аеропорт Хмельницький».

Нагадаємо, що, починаючи з 2004 року, на капітальні видатки комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» за рахунок коштів обласного бюджету було спрямовано 1 млн. 337,7 тис. грн, зокрема на: влаштування пункту пропуску через державний кордон України – 254,8 тис. грн; капітальний ремонт світлосигнальної системи – 250 тис. грн; реконструкцію зливної каналізації – 782,4 тис. гривень.

Разом з тим, на погашення заборгованості із заробітної плати комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» було виділено 294,0 тис. грн. – у 2011 році та 300 тис. грн. – у 2012 році.

Довідка НГП. Хмельницький аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв.м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Опять госбюджет будут разворовывать-посмотрим много ли им понадобится времени , затраты по деньгам видим небольшие-всего 2000грн.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.