Червонюк попросив вибачення у хлопця, якого збив на смерть – ЗМІ Червонюк попросив вибачення у хлопця, якого збив на смерть – ЗМІ

19-річний сина депутата Хмельницької обласної ради Дмитро Червонюк, який збив на смерть пішохода, написав письмове вибачення. Про це повідомляє сайт… Далі »

Марш УПА у Києві зібрав понад 20 тисяч учасників.  Хмельничани очолювали колону! Марш УПА у Києві зібрав понад 20 тисяч учасників. Хмельничани очолювали колону!

Майже 700 осіб з Хмельницької області долучилися до Маршу Боротьби на честь створення Української Повстанської Армії у Києві. Вже вдруге… Далі »

Ядуха вже хоче вивести на чисту воду, “банду, яка деморалізує молодь” – ВІДЕО Ядуха вже хоче вивести на чисту воду, “банду, яка деморалізує молодь” – ВІДЕО

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха звернувся до членів громадської ради при ОДА і соціальних служб долучитися до боротьби із незаконною діяльністю… Далі »

Голову Красилівської райради можуть змістити з посади за кількома сценаріями Голову Красилівської райради можуть змістити з посади за кількома сценаріями

Голову Красилівської районної ради і колишнього члена Партії регіонів Василя Ходака можуть змістити з посади за кількома сценаріями. Про це… Далі »

Губернатор радіє, що лави соціальних працівників Хмельниччини зросли в 4 рази Губернатор радіє, що лави соціальних працівників Хмельниччини зросли в 4 рази

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха задоволений, що лави соціальних працівників Хмельниччини зросли в 4 рази. “У 2011 році у системі соціальних… Далі »

За 9 місяців в області створено 751 суб’єкт підприємницької діяльності За 9 місяців в області створено 751 суб’єкт підприємницької діяльності

За січень-вересень цього року в Хмельницькій області створено 751 суб’єкт підприємницької діяльності. Про це повідомляє Головне управління статистики в області… Далі »

Ядуха поділиться досвідом з Януковичем, як зменшити споживання російського газу Ядуха поділиться досвідом з Януковичем, як зменшити споживання російського газу

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха 16 жовтня виступить на засіданні Ради регіонів, що відбудеться за участь Президента Віктора Януковича. Про… Далі »

Красилівська регіональна влада – 2: встановлення справедливості чи помста опоненту? Красилівська регіональна влада – 2: встановлення справедливості чи помста опоненту?

Виключення з Партії Регіонів на VІ партійній конференції 28 вересня 2013 р. одних із фундаторів Красилівської районної організації В. Ходака… Далі »